Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lett ennyi asszex, frigid felesêg itt hirtelen?

Figyelt kérdés

Szinte minden 5. Kérdés erről szól.

Ha igaz, nagyon durva.


2019. aug. 15. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Divat lett biztos, mint az incelséggel dobálózni.
2019. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

#1. Ha egy évet visszagörgetsz, akkor a "szánalmast" használták rá. :)

33/f

2019. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert ki ment a divatból a TÁRSas kapcsolat. A nők közt mindig is nagy arányban voltak az asszexuálisak, de ma már nem érzik annyira szükségesnek a férfit, hogy odaadóak legyenek. Különen is! Divat a szingli lét, vagy az egyedül álló anya típus, divat a férfiak kiszipolyozása, kihasználása, megalázása. Semmi gond ezzel, mert amíg a prostitúció létezik, addig meg van oldva a férfiak szexuális igényeinek kiszolgálása.
2019. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem hirtelen lettem, mindig ez voltam. Bár feleség még nem voltam.
2019. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vettem észre hogy ennyire felkapott téma lenne. Legalábbis jelenleg egy ilyen kérdést se látok 2-3 oldalon át. Hátrébb nem pörgettem.

Maga a jelenség szerintem a párkapcsolatok megromlása miatt erősödik. Az embernek nincs sok kedve lefeküdni a párjával ha épp az előbb vitáztak és/vagy egész nap csak a cseszegetés ment. Ha kihaltak a pozitív boldog pillanatok egy kapcsolatból és a rossz kerül fölénybe szerintem teljesen érthető hogy el tűnik a szexuális vágy a társ felé. Az pedig hogy valaki a társával nem akar nem jelenti hogy frigid vagy aszexuális ezt a családomban megfigyelhettem.

2019. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem láttam ilyen kérdést mostanában. Olyat igen, hogy a nő arra panaszkodik hogy nem kívánja a párja és nem törődik vele LOL

Ahogy előttem is mondták ha két ember kapcsolata romlik, unják egymást, nem lesz kedve egy nőnek szexelni.

2019. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én nem lennék az, de a férjem már nem kíván. De "megnyugtatott", hogy más nőt se.... Nem nyugodtam meg. Félévente egyszer azért még hozzámnyúl.
2019. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Mi a 4éves kapcsolat alatt eljutottunk a heti 1szeri egyuttletig....ugy hogy en meg majdnem napi szinten csinaltam volna. Sajna tenyleg szinte frigidde valt a lany. Neha latszott rajta, h mar csak kozben jott meg a kedve..hiaba csinaltam mindent ugy ahogy o kerte, h neki a legjobb legyen, hatha tobbszor lenne hozza kedve, egyszeruen nem volt ra ingere.


Nem (csak) ez miatt de mar nem vagyunk egyutt.


Ezzel szemben inkabb azt hallom, hogy az idosebb noknek nagyobb a libidojuk, mint a ferfiake. El nem tudnam kepzelni, h nekem egyszer majd “nem lesz kedvem” hozza.

2019. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Én azt nem tudom elképzelni, hogy lehet ennyire akarni. Nem azt mondom, jó dolog a szex, de 10 dolgot tudnék most mondani, amit inkább csinálok, mert nem kell dzsuvát csinálni, izzadni meg ugrálni pár perc élvezetért, ami közben teherbe eshetek.
2019. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy valaki nem tudja élvezni azt, ami jó. Vagy még nem tapasztalta meg, hogy milyen amikor jó, és ezért van róla ilyen véleménnyel.
2019. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!