Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem a párom ha ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a párom ha ilyen?

Figyelt kérdés
Párom akivel együtt élek már harmadszor csinál olyat hogy nem alszik otthon. Ő elvált,vannak gyerekei de már felnőttek. Sokszor volt már vitánk amiatt hogy kitaláltak közösen programokat amire én egyre inkább nem megyek szívesen. Nem érzem velük jól magam. Az is fáj hogy nem velem beszéli meg az ilyen 1-2 napos programokat a párom, aki végül is velem él. Csak kész tények elé állít. Már odáig fajultak a dolgok hogy párom akaratom ellenére elmegy ezekre a programokra és ott is alszik gyermekeinél. Pedig ők sem függetlenek,unoka nincs. Ezek a kimaradások nagyon rosszul esnek,tudtára adtam páromnak is ezt. A válasz az,miért nem mentem. Szerintem ez nem kompromisszum. Lehet már nem szeret úgy mint megismerkedésünkkor? Ha szeretne nem tenné ezt velem.
2019. aug. 16. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a gyerekeinél alszik?
2019. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Jesszus mekkora hisztis pcsa vagy...

Annyira természetes, hogy valaki időt tölt a gyerekeivel. És nem, abszolút nem kell az engedélyedet kérnie, semmi közöd hozzá. Éppen elég gáz a részedről, hogy abszolút semmi erőfeszítést nem teszel afelé, hogy legyen egy normális viszonyod a gyerekeivel. Hogyha egész napos program van, elvannak, elbeszélgetnek akkor mit vársz, vezessen haza hulla fáradtan az éjszakában vagy mi? Ne haragudj de elfogadhatatlan a hozzáállásod ehhez.

2019. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Te idegen vagy neki, a gyerekei meg a saját vére. Szerinted? Te már sehol sem leszel, amikor a gyerekei még mindig mellette. Azok a gyerekek ne a te gyerekeid, így te sosem fogod őket igazán szeretni. Itt ebben a sztoriban TE vagy az idegen, neked kell alkalmazkodni. Vagy lelépni. Mégis mit vársz? Nálam sem lenne kérdés kit válasszak egy ilyen esetben.
2019. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én értem hogy fontosak, de már felnőttek. Én sosem lehetek első ilyen esetben a páromnak,ez esik rosszul. Egyébként az én családomban nem fordult elő egyszer sem hogy egy összetartozó pár külön aludt egymástól. Főleg ezt nem tudom elfogadni.
2019. aug. 16. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De mehettél volna vele,és te se aludtál volna külön tőle..😏

És nem,sosem leszel az első helyen!

Az első helyen minden "normális" embernek a gyermekei szerepelnek!

Ha ezt te nem tudod kezelni,keress olyat akinek még nincsenek gyermekei!

2019. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen és bele halsz ha külön alszotok? Én volt hogy egyedül lementem anyámékhoz napokra, ő is haza. És akkor mi van? Nincs hobbid, nincs más dolgod, minthogy ár irigykedj hogy nélküled is meri jól érezni magát? Ha olyannal kezdesz akinek gyereke van, ne csodálkozz ezen.
2019. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értelek titeket. De akkor minek vagyunk együtt ha nélkülem érzi jól magát és nem velem csinál programokat. Kívülállónak érzem magam a gyerekeivel. Más lenne ha kisebbek lennének gondolom, de már felnőttek. Azt hittem velük már nem kell annyira foglalkozni.
2019. aug. 16. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár felnőttek, akár kicsik, a gyerekei minden korban a gyerekei lesznek, akikhez kötődik és szeretne velük időt tölteni. Főleg, ha távolabb is élnek tőle és ritkán találkozhatnak. Az meg elég érdekes álláspont a részedről, hogy a gyerekek felejtsék el, hogy van egy apjuk, mert neked derogál közös programokon részt venni és nem engeded el rá a párodat sem. Nevetséges.

Az meg, hogy másokkal - ez esetben a családjával(!) - is jól érzi magát, nem zárja ki, hogy veled nem csinálhat közös programot, amin ugyanúgy jól érezheti magát.

Jesszusom, te vagy nagyon fiatal vagy, vagy rettenet mód éretlen. Nem kell állandóan egymás sejhajában lenni, nem ez egy jó kapcsolat fokmérője.

2019. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha nem tudod elfogadni, hogy sosem leszel első az életében, akkor nincs értelme nyúznotok egymást. Nem akarlak bántani, de szerintem korrektül járt el a párod, elhívott, de te nemet mondtál. Én is felnőtt ember vagyok, de nagyon szívesen csinálok programot a szüleimmel, akár több naposat is. Ezzel nincsen semmi gond és nem várhatod el,hogy ne érezze jól magát a saját gyerekeivel 1-2 napig.
2019. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!