Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan szoktatok reagálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktatok reagálni ha a párotok mindenféle nőt visszajelöl facebookon?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy 4 éve vagyunk együtt a párommal és idegesít, minden nőt visszajelöl facebookon. Szóval nem az zavar hogy olyanokat jelöl vissza akiket ismer, hanem hogy olyanokat is akiket egyáltalán nem ismer(vagyis remélem). Én bevallom engem idegesít és már sokszor elmondtam neki de mint akit nem is érdekel. Én alapból úgy vagyok vele hogy akit nem ismerek az hiába jelölget nem jelölöm vissza. Kicsit olyan érzésem van mint aki keres magának valakit... Lehet ez hülyeség, de túlzás ez a részemről?

2019. aug. 16. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

A helyedben ugyan azt reagálnám, amit arra reagálnék, hogy a csaj kapcsolatban utódokat interjúztat. Vagy beszál abba a bizonyos csónakba és azzal lehet valamerre haladni vagy vesztegel a part mentén fél lábbal a csónakban fél lábbal a parton és nem halad semerre, de az is megeshet, hogy egy profi franciaspárgát követően csobban egyet. Summa summárum, nem tolerálnám.

33/f

2019. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Én pont ugyanígy voltam exemmel, ő jelölt vissza mindenkinek IS, kérdeztem, h ki ez a sok új pali nonstop? Aztán elkezdte magyarázni, hogy kit honnan ismer, és igazából olyan választ adott amiből láttam, hogy nincs okom aggódni. Bár engem is marhára zavart, hogy ott lett egy idő után 800-1000 ismerőse, és tele van szarva a facebookja mindennel és azokat nézegeti, ami persze rengeteg időt elvett...amit egymásra is fordíthattunk volna....emiatt is (időhiány), meg jó pár dolog miatt mentünk szét 4év után.


Én elfogadtam, az a lényeg egyébként. Ha már nem csak jelöget, hanem irogat is, akkor érdemesebb lehet hangsúlyt fektetni a dologra.

2019. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
MEgy velük. Szex chat
2019. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy férfiak vagytok és egyet értetek velem... Csak azt nem értem mire jó ez? Irkálni még írt senkivel. Csak úgy érzem megaláz ezzel. Én tényleg szeretem őt és azért szerintem ez azzal jár hogy van egy természetes feltékenység. De ezt mintha nem tapasztalnám az ő részéről. Pedig már elmondtam hogy ha neki nem jó velem akkor mondja meg és köszönjünk el egymástól...
2019. aug. 16. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Megmondanám neki, amit érzek:hogy megaláz ezzel.

Ha nem érdekli, akkor kell elgondolkodni, hogy hol van a tisztelet a kapcsolatból.

Nem tolerálnám, ez halál gáz szerintem.

2019. aug. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velünk is igy volt kezdetben.Az első egy évben,kb.Akkor meg kiis írta hogy xy ismerőse lett.Nekem is rosszul esett hogyne,én szoltam érte hogy rosszul esik meg hogy ha ismerkedni akar más lányokkal akkor rendben de engem felejtsen el,vagy en is ezentúl azt fogom csinalni.Szerencsére abba hagyta.
2019. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mostanában elszaporodtak az ilyen jelölgetős női profilok.

Hát figyelj ki ilyen, ki olyan...

Magam részéről az ilyen jelöléseket azonnal törlöm(pedig barátnőm sincs). Sőtt az olyat is aki valóban ismerős hús vér ember de mondjuk munkahelyen egy köszönést nem tud kinyögni mikor elmegy mellettem.

2019. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ez annyira gyerekes... Ma beszéltem vele de az egészből én jöttem ki rosszul... "Ismeri" az ismeretlen nőket...Jött azzal hogy én betegesen féltékeny vagyok... Hát most megpróbálom én is úgy csinálni ahogy ő...
2019. aug. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!