Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy olyan férfival, akinek a fizikuma nem sokkal jobb, mint a tietek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ mi az a nem sokkal. Én még csak rá sem nézek az olyanra, aki olyan vékony mint én. Nálam elvárás, hogy a férfi hozzám képest is férfi legyen. De manapság már olyanokat látok h úr isten..a csajból kétszer kijön a gyerek akivel mászkál.

De hozzá teszem, ha szereted, akkor nem kérdés tárgya az alkata, pláne ha még csak olyan 17 éves körüli mert akkor kitelhet még:)

2010. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el konditerembe ha ez a gond....
2010. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én párom pl vékonyabb mint én, még majdnem alacsonyabb is. régebben a duci pasik tetszettek, de már nem érdekel a külső. attól hogy kicsinek és vékonynak néz ki, nagyon erős, mindenhez ért, nagyon talpraesett, szeret és én is őt. szóval nem érdekel. persze, azért egy fejjel alacsonyabb pasival nem járnék, meg egy olyannal sem, akinek behorpad a hasa, annyira vékony. ízlések és pofonok. ha tetszik neked, attól megpróbálhatod. max ha nem jó, akkor szakítasz vele. ennyi.
2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én rendszeresen eljárok edzőterembe, figyelek az étkezésre, ugyanezt elvárom a páromtól is. Nem tetszenek a vékony férfiak, az eltunyult pasik meg egyenesen taszítanak. Pont a napokban közöltem a barátommal, hogy mostmár emelje fel a fenekét, és irány a konditerem, mivel ő is ellustult mostanában.
2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy "járj edzőterembe és ennyi" nagy hülyeség ám. Ez jórészt genetika amiről nem tehetsz. Én pl vékony vagyok férfi létemre kb 60kb 175cm magassághoz. Zabálok mint a gép, edzőterembe járok kb másfél éve. 0 változás. A genetikával nem szállhatsz szembe, ezt üzenem az előttem szólóknak.
2011. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utolsó válaszoló,akkor te valamit nagyon szarul csinálsz.Nem mindegy,hogy mit "zabálsz".Csirkemell+Rizs az alap kaja a testépítésben. [link] olvasgass.
2011. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tetszenek az olyan fiúk, de ha azon kívül jól néz ki, meg szeretem, akkor úgyse fog érdekelni.
2011. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tisztázzuk hogy az edzés hatékonysága az étrend 60-70%-án míg az edzésnek 30-40%-án múlik csak és a genetika valóban közrejátszik de ha te betartod az étrendet meg másfél éve jól edzel akkor akár milyen genetikád van mindenképp nősz ha meg nem akkor valamit nagyon elcseszel és ne a genetikára fogd...
2011. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!