Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátomnak (21) elmondtam hogy az egyik közeli hozzatartozom rendszeresen fogdosott (a fenekem és a mellem) és múlt héten voltam családlátogatáson náluk , és ez ismét megtörtént (nem tettem ellene semmit, mert agresszív férfi és borzasztóan felek tőle) és elmondtam ezt a barátomnak és azt mondta, hogy undorító vagyok,hogy semmit sem tettem ellene és hogy 50% azt hiszi hazudok.., most mondjam azt ,hogy hazudtam (akkor miért) vagy pedig fogadjam el hogy gusztustalannak tart?

2019. aug. 23. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezek után nem szakítast a paliddal, rhadjak meg megérdemled.
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám és olyat választanék, akit nekem kell visszatartanom, különben szétrúgná az illető hátsóját. 🙂
2019. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

1. Szakíts, még ma. Vagy tényleg olyan valaki kell neked, akire nem számíthatsz a bajban?

2. A rokonnal minden kapcsolatot szakíts meg, mert gondolom feljelenteni nincs bizonyítékod. Többet ne menj házhoz pofonért és ne járj családlátogatásra olyan helyre, ahol molesztálnak. Ennyi eszed magadtól is lehetne.

2019. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért mész, ha félsz tőle? Nehogymár felnőttként kötelező.

33/f

2019. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Bocsi, de valahol igaza van. Mi az, hogy megengeded? Tudod, hány fíú probálkozott anno nálam? Ha valaki megpróbált hozzámérni, máris pofozkodtam, és tisztelve voltam. Igen, ez régen volt, még a 80' években, de régen is és most is a férfiak próbálkoztak/próbálkoznak. Meg kell tanulni nemet mondani és az ilyen undorító rokont/főnököt/barátot is leállítani. Nem kell nyuszikának lenni és hagyni magad, hogy tapogasson egy ilyen görény. És, ha eröszakos, akkor mi van? Többet nem mész ehhez a rokonhoz. Ennyi!

Tanuld meg ellökni az ilyen embereket magadtól és tanulj meg nemet mondani!

2019. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A palid az undorító, ez mondd is meg neki. Én sem olyan habitusú vagyok aki ezt elviseli, de tudom nem mindenkinek megy olyan könnyen a sarkára állni. Hagyd a fenébe a pasidat, nehogy már még te puncsolj neki.
2019. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy érzi, ez felé és a kapcsolatotok felé gyakorolt tisztelletlenség, komolytalanság, fontosság hiány.

Ha több önismeretetek és kommunikációs készségetek lenne, nem fajult volna idáig a helyzetetek.

A fickó tetteit kürtöld szét, és mond meg mindenkinek, hogy vagy ő vagy te az összejöveteleken.

A pasid szálljon magába, próbálja átérezni az ottani helyzeted, akinek nagyobb a rettegése, mint az érzés, hogy a testének érintetlennék kéne lennie.

Te pedig segíts ebben neki. Beszéljetek soooookkkat.

2019. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettőtök hibás. Te is, hogy nem teszel ellene semmit sem, ha agresszív, és félsz, akkor valaki más férfi úgy is melléd áll és megvéd, ha arról van szó.

Az sem normális, hogy a párod ilyet mondott, de egy részről igaza van.

A barátnőm apja meg nagyapja szó nélkül csapkodja a fenekét, és egy szót se szól rá, majdhogynem élvezi, ami nagyon zavaró úgy, hogy én is ott vagyok.

2019. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!