Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok olyan emberrel akit nem szeretek?

Figyelt kérdés

2 eve elek parkapcsolatban egy olyan emberrel akit nem szeretek csak azert mert o mindig mellettem van es tamogat mindenben, ennyi ido alatt a szeretet erzese azert kialakult bennem, de szerelem soha.. Tudom hogy onzoseg meg stb. De nem szeretnem hogy elhagyjon.. Igazabol csak o ra szamithatok...Rossz csaladi hatterrel rendelkezem nagyon sosem szamithattam senkire... Ez milyen pszihes gondbol adodhat? Vagy mi lehet ennek a hosszutavu kovetkezmenye? Talan narcisztisztikus lennek? (21 eves lany

, vagyok egyedul elek) valaszokat elore is koszonom!



2019. aug. 27. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
-.-"""
2019. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert jól esik, hogy törődik veled a hányattatod sorsod miatt. Ezeöccá lesz.
2019. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Hányattatott
2019. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

A liánozás.

33/f

2019. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználod őt. Nem pszichés probléma, csak a helyzetedből adódik. A nem túl szép ebben az, hogy ahogy kölcsönösen szerelmes leszel, hajítani fogod az illetőt. Ha tud róla, hogy nem vagy belé szerelmes, akkor szerintem oké, ő is kihasználja a kiszolgáltatottságodat, te meg egyéb téren őt. Én azért szeretnék elmenni ebből az országból, hogy a lányomnak soha ne kelljen megalkudnia, ha egyszer egyedül marad. Hogy egyedül is fenn tudjon tartani egy kis házat, kerttel, hogy lehessen egy kutyája legalább.
2019. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem anyagilag tamogat, sajat magamat tartom el, az egyedul elekkel arra celoztam hogy semmilyen mas belsoseges emberrel nincs kontaktom, csak felszinesen termeszetesen, nagyon sok mindenkiben csalodtam es ugy igazan mar senkit sem akarok kozel engedni magamhoz es az erdekelne aki hasonlo helyzetben van vagy van hozzaertese a dologhoz az leirhatna milyen pszihes problemabol adodik ez :)
2019. aug. 27. 22:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak anyagilag lehet kihasználni a másikat.

Amúgy meg nyilván azért vagy vele, mert akibe szerelmes voltál/vagy, azzal nem lehetsz.

2019. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes senkiben, mar szeretet sem tudok taplalni nagyon rajta kivul senki irant, pedig kivulrol mindenki azt hiszi hogy nalam aztan minden okes.. Egyetemre jarok, igenyes vagyok nagyon (sokat koltok magamra), fonoki pozicioban dolgozom es ez meg ijesztobb ebben hogy kivulrol nem tunik fel ebbol senkinek semmmi..
2019. aug. 27. 22:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Senkibe*
2019. aug. 27. 22:09
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyan azok a körülményei, mint neked kérdező, annyi különbséggel, hogy független vagyok. Biztosíthatlak, nem félelmetes, nem rohangálnak mindenhol patás sátánok, nyugodtan és mélyen alszom, nincs szükségem pszichológiai terápiára és pszichiátriai készítményekre. Nem jó, nem rossz, többnyire semleges, nem kell beszarni.

33/f

2019. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!