Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy eltűntek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy eltűntek a kisebb bókok és egyéb szép szavak a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lassan a végéhez ér egy 5 éves párkapcsolatom. Én vagyok a fiú a kapcsolatban. Az elején még volt virág, szép szavak, vacsora, stb. Aztán, ahogy teltek a hónapok/évek, egyre jobban el-elmaradtak ezek a dolgok. De úgy érzem én még mindig ugyanúgy kötődöm a páromhoz, csupán felnőttünk, és már nem jönnek a "nyálas" szavak, és tettek.


Persze még mindig megvannak ezek az előbb írt dolgok, csak az előfordulásuk lett ritkább. Tisztelem és becsülöm a párom, és szerintem ez normális, hogy a hosszú évek múltán "felnövünk" a kapcsolatban.


Nálatok hogy mennek ezek a dolgok?



2019. szept. 8. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk mindketten.
2019. szept. 8. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom nem a bókok elhagyásától nő fel valaki egy párkapcsolatban... sőt!

Pont akkor érik meg lelkileg, ha tudja becsülni a párját, és nem veszi természetesnek, hogy vele van.

Tudni kell fenntartani a tüzet, különben a szerelem lángja kialszik...

2019. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
A bókok többsége sajnos nem igaz általában, csak kedvesek akarnak lenni.
2019. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bókolás elmaradása normális, de pont attól érsz be, hogy évekkel később is tudsz bókolni. A kapcsolatért tenni kell mindkét félnek. (Ha csak ennyi kéne hozzá...)


Tudod hány nőnek hiányzik, hogy bókot kapjon? Nem kell nyálasnak és mindennap 1000-nek lennie, csak legyen.

2019. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!