Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez termeszetes vagy visszaford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez termeszetes vagy visszafordithato folyamat?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 eve vagyunk egyutt. Mindketten fiatalok vagyunk en 19, o pedig 23. Nagyon szeretem ot es elkepesztoen tiszta szivu, jo embernek tartom, tudom hogy csodalatos apa lenne belole, ami nekem nagyon fontos.

Viszont mostanaban kezdenek kiotkozni kicsit a problemak foleg az ellentetek miatt kozottunk. Sajnos nem erzem azt hogy fel tudok ra nezni, nem hatarozott es nem is eltokelt. Ezert sokszor erzem hogy ugymond nekem kell egy szituaciot iranyitani vagy lereagalni ami szerintem inkabb a ferfi dolga lenne. Nos ezeknek koszonhetoen egyre “utasitgatosabb” lettem ami alapvetoen sosem voltam, es nem is tetszik ez nekem. Egyre tobb minden zavar benne, hogy rengeteg dolgot kell sokszor elmondani neki amit meg akkor sem mindig ert meg, nem valtoztat azon ami engem nagyon zavar es sokszor kertem hogy tegye meg stb.

Erzem en is hogy egyre tobb problemam van vele, egyre tobb minden zavar es egyre nehezebb valamit 100x is elmondani. Egy hosszu parkapcsolatban ugyanakkor mindig lesz a ket fel kozott nezetelteres es nem akarom eldobni ezt a kapcsolatot mert rengeteg szepsege is van.

Mit gondoltok meg visszafordithato ez a jo iranyba?


2019. okt. 7. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Elsárkányosodás a folyamat neve és talán még vissza lehet fordítani. De nem neked, hanem a párodnak kell a sarkára állni és tököt növeszteni. Szóval ha nem kap észbe a szakítás borítékolható hosszú távon.
2019. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mar nem akar neked megfelelni eddig mas enjet mutatta ez az igazi

Ha nem tetszik hagyd ott

2019. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

19, 23,


Még nem is éltetek, és máris házasság, meg puja?

2019. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Felszállt a rózsaszín köd,és kezded látni a problémákat.

A kérdésre válaszolva,nem természetes folyamat.A párod szedje össze magát,ha családot akartok.

2019. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez megjobban kifog ütni, amikor eljön az ideje, hogy családotok legyen, esetleg gyerek, már ha eljuttok odáig. Akkor megjobban fogod sajnálni, mert te ezt már most sejtetted.

Az írásod alapján te egy magabiztos férfit szeretnél, a párod meg nem ilyen, terelgetni kell és kezdesz anyáskodni rajta. Ami érthető reakció, viszont egy nagy felkiáltó jel kettőtök között. Nem hinném, hogy visszafordítható lenne, hisz ezek már inkább tartoznak a személyiséghez, mintsem szokásokhoz amiken még lehetne csiszolni.

2019. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. okt. 7. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem hatarozott es nem is eltokelt." - akkor hogy a fenébe lehetne jó apa?

Nekem négy gyerekem van, azért nem 3, mert a kétévest kirántottam ebéd közben a gyerekszékből, és a lábánál fogva kiráztam belőle a torkán akadt falatot... meg még millió hasonló.


Rosszul gondoltál valamit róla, és most megpróbálod olyanra formálni,amit gondoltál. Nem fog menni, ha meg igen, abban nem lesz semmi örömöd.

2019. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

A kapcsolat elejen mindenki a legjobb enjet probalja mutatni. Ez valahol termeszetes is, el is varja mindenki. A problemak ott kezdodnek, hogy ez rendkivul energiaigenyes, es az ember leereszt. Na ez az allapot az, amikor a "valodi" embert latod, nem azt akit megismertel. Ha nagyon megjatszotta magat, akkor sokat valtozott. Ha onmagat adta, akkor jo esellyel kozel ugyanaz maradt.


Tovabbi problemak, amikor mar stresszes helyzetek jonnek, mert akkor nemcsak a felvett szerep, hanem kompletten minden elvarasnak, amit vele szemben tamaszt a tarsadalom, vagy akar onmaga is es nem jut rea energia. Sok munka, valami trauma akarmi hatasara teljesen kifordul magabol az ember. Na ott szoktak jonni a meglepetesek. Van akinel a gyerek szuletese valtja ki ezt az allapotot.


43F

2019. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!