Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lopott a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lopott a barátom? Vagy én reagállom túl a dolgokat mint ahogy a féltékenységet is tulzásba viszem néha?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok a barátommal idáig azt hittem csak csajozik a hátam mögött,a sok jelölgetés a fb n instán, pár nap a társkeresőn aztán törlésből gondolva...de ma elhivot magával vásárolni,megálltunk egy szerszámos üzletbe ahol a csavarokat nézte,volt egy fajta ami kis tasakba volt erre azt mondta, na milyen kis tasak ezt ha ellopnák észre sem vennék,meghallotam de nem mondtam semmit,majd elindultunk együt egy másik helyre aztán azon kapom magam,hogy eltünt,gondoltam vissza ment oda,kis nézelődés után mentem én is.vásárolt elég nagy összegre majd ahogy lépünk ki megszolalt a riasztó,majd a biztonságiőr nézte a nyugtát és a kezében levő készüléket amin volt az üzlet termékei,azt mondta lehet a kis csavarok miat szol,miután elengedett amikor kiléptunk még mindig szolt.ezalatt a barátom elpirult befeszültmajd miutan beültünk az autoba olyan felszabadult meg boldog lett mintha megnyerte volna a főnyereményét. Tul sok filmet nézek?vagy nektek is gyanus?ha valakinek van pénze vásarolni nincs miért lopjon vagy tévedek?

#csalás #de lopni is?
2019. okt. 14. 21:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Mi a rák köze van a lopásnak ehhez a kategóriához?
2019. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül soroltam ide
2019. okt. 14. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hű hát ez elég zavaros 😀 Csajozik és ebből jött az,hogy lop is?
2019. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!