Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 éve együtt, de többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve együtt, de többször hazudott hogyan tovább?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt 3 gyerekünk van. Többször kaptam hazugságon,de most lett elég. Főleg pénz ügyben. Állandóan hiányzott a pénzből,de ő sose nyúlt hozzá. Most viszont lebukott. Autót vett a tudtomon kívül elvileg részletre. Aztán kiderült,hogy már ki is fizette. Hát én meg semmiről se tudtam. Tegnap derítettem ki az egészet. Azt se tudom honnan volt rá pénze. Ő azt állítja gyűjtögette. Már nem tudok neki hinni. Mondtam neki hogy vége. Óriásit csalódtam benne. Hihetetlen rossz érzés. Nem tudom mit tegyek... Soha nem szóltam ha venni akart valamit. Közös a kassza,ráadásul jól is keres. Mindketten dolgozunk. Egyszerűen nem értem mire volt jó hazudozni.. Nem vagyok zsémbes bármit meg lehet velem beszélni. Mi a francot kezdjek most? Közös a lakás minden. Nem tudom megbocsátani már. Valaki adjon tanácsot.... Vagy pár jó szót.. Nincs kivel megbeszéljem.
2019. okt. 19. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán tudod miért dugdosna egy kocsivásárlást előled?! Semmi értelme, egyszerűen értetlenül állok én is az előtt, hogy hogy is gondolta, ez hogy nem fog kiderülni. Ezt legalább megindokolta, hogy miért hallgatta el?
2019. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a többmilliós "dugipénz" nagyon furcsa, mi nem így élünk.

Egy autóvásárlási szándékot meg miért kell titkolni?

Vagy kell az autó és akkor megvesszük, vagy nem kell, akkor meg minek venni?

Az nagyon komoly probléma, ha az egyik fél bizalma jogosan megrendül, mert képtelenség úgy élni, hogy ezentúl mindig kételkedsz.

Mert kételkedni fogsz minden szavában, ez elkerülhetetlen.

Semmilyen tanáccsal nem tudlak ellátni, mert minden élet más, mindenkinek más a tűrőképessége, te tudod, mit vagy képes tolerálni.

Megjegyzem, én 25 éve ezért váltam el, mert többszörösen hazugságon kaptam a volt páromat. Az egy ilyen szoros szövetségben nem működik, hogy az egyik füleden be, a másikon ki amit mond, mert csak legyintesz, hogy úgyis hazugság.

2019. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem beszélte meg velem. Egyik héten pénteken szólt hogy készüljek mert vasárnap programunk lesz. Azt hittem kirándulni megyünk. Erre elmentünk a kollégájához és elhozott egy ladát. Tehát nem milliós tételről van szó,hanem viszonylag olcsó autóról. Versenyezni szeretne vele. Nagyon haragudtam már akkor is Majd fel robbantam,hogy nem beszélte meg velem. Hisz nem csak a vételár de átírási költség biztosítás stb... Mindegy pár napig nem beszéltünk,de elmondta,hogy 2 részletre kell kifizesse ne ártódjak stb. Erre tegnap elkaptam a kollégát hisz együtt dolgozunk... Kérdeztem mennyiért vettük mi meg az autót? Hát nehezen de elárulta és azt is, hogy már ki is van fizetve. Álltam ott értetlenül,elkeseredve,hogy 1 hónap alatt 2 ilyen mérték hazugság. Nem értem. Egyszerűen ha szerette volna akkor megbeszéljük. Megvárjuk még lemegy a fűtés szezon és megveszi. Nem mondtam volna,hogy nem. Beszéltünk is róla,mert nekem február-március körül lesz meg a jogsim. Enyém marad a közös autó amivel a gyerekkel tudok járni ő meg vész egyet magának. De hát így?! Akár hányszor átgondolom csak rosszabb lesz ez a sztori...
2019. okt. 19. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg nagyon gáz... Bennem is megrendülne a bizalom, a helyedbe a közös kassza innentől kezdve be lenne szüntetve. De igazából az se segítene azon, hogy én is rettentően csalódott lennék és szerintem a kapcsolatnak részemről vége lenne. 30n
2019. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsoltmester ***** válasza:
24%
Szerintem volt egy autó ami neki tetszett és tökre nem volt kíváncsi a nyavalygásodra, hogy ne ilyet hanem olyat meg amolyat... Főleg ha a saját pénze volt. A legnagyobb problémát Az legyen az életben hogy a csávó vett egy autót és nem volt kíváncsi a véleményedre ezzel kapcsolatban. Nélkülözésről nem sok fogalmatok van ennyi derült ki az életedből.
2019. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos,hát ha 12 év után nem kíváncsi a véleményemre akkor megette a fene az egészet. Valóban nem a pénzről beszélek mert letojom,hogy mennyit költött rá. De ha neked az jön le Zsolt,hogy mi eszement jól élünk akkor elárulom annyira nem... Hisz előző hozzászólásomban fűtési szezonról írtam meg egyéb extra költségekről. Plusz a 3 gyerek. Téli ruha cipő stb... Ha már belemegyünk az anyagiakba. Tudod mi a rohadt problémám? Hogy a közös kasszából volt pénze rá... Hogy én kerestem többször 20-30 ezer Ft-ot és még én voltam a p.csa,mert őt elszámoltattam. Holott hónapokon keresztül hiányzott az a pénz. Csak annyit kellett volna mondjon,kivettem a pénzt mert majd szükségem lesz rá. De hazudgált. Hogy nem nyúlt hozzá. Amikor elment a kocsiért azt mondta nem veszi meg csak kipróbáni hozza el és ha jó akkor majd megveszi. Holott akkor már ki volt fizetve. Csak semmiről nem tudtam. Nem érzem,hogy ezt érdemeltem tőle...
2019. okt. 19. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez már tényleg sok lenne nekem is.Elveszi a pénzt a közös kasszábol,letagadja,autót vesz anélkül,hogy megbeszélné veled.

Nem is tudom mit lehet erre mondani.

2019. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

#12, miféle "saját pénze"?


Lopott folyamatosan, mondjuk ki, hát én nem tudom, hogy kezelném.


Az a versenyzés is elég idióta ötlet.

Három gyerekkel nem egyszerű elválni, de tán még mindig jobb, mint folyamatosan aknamezőn sétálgatni.

2019. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is ez már valahol a lopás foglamát meríti ki. Lopni a családtól meg talán az egyik legundorítóbb dolog valaha.
2019. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zsoltmester ***** válasza:
23%
Ja persze majd elhiszem hogy neki tőled kell pénzt lopni hogy autót vegyen és te meg nem vetted észre,, akkor vagy nagyon sok pénzed volt vagy Nem igaz hogy tőled lopta
2019. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!