Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meghallgatna?

Figyelt kérdés

Teljesen összetörtem. Sajnos szembesülnöm kel azzal hogy nagy valószinűséggel a parom(akit mindennél jobban szeretek) az exét szereti még mindig. Valahol a szive legmelyen azt a lanyt szereti... En pedig itt vagyok total elarulva erzem magam igy is igaz o nem mondta ki de furcsan viselkedett. Amiota egyutt vagyunk sokszor beszelt az exerol... Mindegy. Neha azt mondja szeret enegem, meg o nem szereti az exet. De van egy rossz megerzesem es ugyerzem nem tevedek. Tul sokat foglalkozik azzal a csajjal ... Szenvedek rohadtul. Nincs már etvagyam nem akarok semmit se csinalni csak felkeszulni arra hogy meghaljak vegre. Nekem o nagyon sokat jelent . szivbol szeretem ot soha nem hagynam el. de most lehet elfogok menni es itt hagyom ezt az egesz vilagot... Igyekeztem mindig hogy jo legyek neki stb. Mindnet bele tettem a kapcsolatba. Meg. Nem tudom nem tudom mit irni most remegek a sirastol mar szejjel vagdostam az egesz karom a labaim. sose sinaltam igy ilyent. Tonrkementem elarulva erzem magam. en a szeretetem a lelkem oda adtam neki . nekem o olyan mint egy lelkitars es most elvesztettem ot... nagyon szeretem ot szerelmes vagyok bele, nekem csak o van. Nem akarok mast . De nelkule csak szenvedni fogok. Sirogorcsom van alig erzem magam elonek nem kapok levegot sem... Felek ha nem most de mihamarabb vegezni fogok magammal... annyira faj nem birom. tudom hogy nem itt kene sirnom nektek de nincs senki akinek kionthetnem a szivem... annyira darabokra tortem leirhatatlan amit fajdalmat erzek. Nem birom tovabb. nem fontos valaszolnotok csak muszaj volt kiirnom ezt mert rohadtul faj hogy az az ember akit mindennel jobban szeretek , neki lehet semmit se jelenttem sose...


Sajnalom hogy ide irtam , tenlyeg nincs ugy senkim se akinek errol beszelhettem volna...


2019. okt. 21. 03:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Privátba már írtam, meghallgatlak ott, nem kell mindenkinek látnia.
2019. okt. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben voltam, ha szeretnéd, írj bátran!
2019. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zsoltmester ***** válasza:
34%
Nem tudom hogy a felnőtt párkapcsolatok kategóriában hogy jönnek ilyenek akik vagdossák magukat.
2019. okt. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz!
2019. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Írhatsz, de előjáróban: hidd el, soha senki nem ér annyit, hogy a legkisebb kárt tegyen magadban miatta, nem hogy megválj az élettől. Túlértékeled őt, és alul magadat. Ha nem vagy neki elég jó, az nem biztos, hogy a te hibád. Nyilván mindenki tud fejlődni, folyamatosan, egész élete során, és kell is. De ha a másiknak ott és akkor nem vagy elég, akkor le kell lépni, és találni olyat, akinek elég leszel, és támogat a további fejlődésedben, nem pedig lehúz.

De nem tartom kizártnak azt sem, hogy elég erősen túlreagálod a problémát. Én párom is nehezen tette túl magát az exén, mert, bár nem a klasszikus értelemben, de bántalmazó kapcsolatban élt. A nő megcsalta majdnem az egész kapcsolatuk alatt, flegma volt, manipulatív. Mindezek ellenére piedesztálra állította, több alakuló kapcsolatát tette tönkre miatta. Én az egésszel nem foglalkoztam az elején, nem féltékenykedtem, vagy hisztiztem. Idővel párom önként építette le az exét (nem csalt meg vele, csak próbált "barát" maradni vele, de a csaj akkor is csak manipulálta, meg játszott vele). Egyszerűen az, aki vagyok rádöbbentette arra, hogy hülye, ha veszni hagy. Mint mondtam, a csajt leépítette, letiltotta, de előtte le is írta neki, hogy ennyi volt az ismerettségük, nem kívánja ezt tovább fenntartani. Most már nem is érti, hogy lehetett olyan idióta, hogy még szóba állt vele. Azzal, hogy betoppantam az életébe kapott pár képletes pofont. Nyilván ehhez az is kellett, hogy a megfelelő időben találkozzunk. A többi lány, akivel nem jött össze se volt rosszabb nálam, csak párom volt akkor még mélyebben ebben az egészben.

Az élet ilyen. Nem mindig fair, és nem mindig tudod rádöbbenteni a másikat, hogy hibát követ el. Akkor egyszerűen hagyni kell. De ahhoz, hogy ezt megtudd, normálisan le kéne ülnöd vele beszélni, és a saját sértettséged helyett őt meghallgatni, és figyelni a nonverbális jeleit is. Ha valaki hazudik, még ha önmagának is, azt nem lehet elrejteni, ha elég figyelmes vagy (nem paranoiás, hanem figyelmes, ez fontos).

2019. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

De hát amint irod csak feltételezés,hogy az exét szereti,és nem is akar elhagyni.

Ne butáskodj és nehogy kárt tegyől magadban.Ha szakitásra kerül is a sor,nem ő az egyetlen ezen a fölgolyón.

2019. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok? Miota voltatok egyutt? Ugy ugrott bele ebbe, miutan szetment a masikkal? Mert akkor nem csoda.

Irhatsz nekem is, de egy ember nem eri meg ezt. Ha kialudtad magad, rajossz.

2019. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tönkre teszed magad egy olyan ember miatt, aki nem érdemli meg. Senki nem ér annyit. Sokan jártunk már a cipődben. Ne légy buta!!!...
2019. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az aki szeret,könnyen padlóra kerülhet,én magam is ismét azon vagyok,minden változik sosem tudhatod mit hoz a jövö én azt mondom ezért kitartás!!!
2019. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!