Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval az a kérdésem, h vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval az a kérdésem, h vajon ha 2 hónapig semmit sem kommunikálom vele, vajon a hiányom ráébresztheti e hogy csak szeret? Lehetséges, vagy ne álltassam magam ezzel?

Figyelt kérdés
8 hónapja jártunk, minden jó volt, jól kijöttünk, mindig őszinték voltunk egymáshoz, negatív dolgokat is megtudtunk beszélni. Voltak gondok, mivel 60 km volt köztünk, hétvégente jártunk egymáshoz mikor dolgozott, én mentem többször. Szeretett, én voltam neki az első, és ő is nekem, de azt mondta kiszeretett belőlem, kérddztem mit rontottam el vagy van e valami baja, azt mondta tényleg nincs semmi, csak szeret, de nem eléggé, hogy közös jövőnk lehessen. Amúgy elég visszahúzódó, kicsit anti szoc gyerek. Azt becsülöm benne h nem hazudott, azt mondta h nem akarja h elfecséreljem az időmet vele, mert boldognak akar látni, de nem szeret úgy ahogy kéne, mert nem hiányzom neki ahogy egy párkapcsolatban kellene. Hát fájt de próbálom elfogadni, emberileg jófejnek tartom ez után is, csak fáj h nem úgy szeret mint én őt. Tényleg csak az az ok, h kiszeretett belőlem, de azt mondta h további ok nincs, kérdeztem, h nagyon leszabályoztalak? Vagy féltékenykedtem? Vagy túl komolyra vettem az egészet? Azt mondta h én mindent jól csináltam, csak nincs meg a szerelem érzése, szeret még, de nem úgy ahogy illene egy kapcsolatban, pl én várom 5 nap után h láthassam, ő neki 2 hétig nem hiányzom. Tudom, az elmém tudja h neki van igaza, ez nem normális dolog, de a szívem még szereti, de közös megegyezéssel szakítottunk,4 napja. Mit tudtam tenni ha nem szeret, igazából nem akartam szakítani, ő is zokogott, én is. Neki is fájt h nem szeret, h elmúlt, nem rossz gyerek, magánakvaló, de jó ember, őszinte, tényleg. Így hát szakítottunk én N26, ő F25 éves, neki és nekem is elsők voltunk még a csókban is, tudom nem vavyunk normálisak, h ebben a korban jött az első kapcsolatunk. Én is ő is megköszöntük a 8 hónapot.
2019. okt. 30. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akarja veled elfecsérelni az idejét,csak szépen fogalmazta meg.
2019. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát van ilyen.... örülj neki, hogy szépen váltatok el. Ami jó volt ebben a kapcsolatban, azt viszed magaddal tovább a következőbe, ami meg nem jól működött, abból tanulj.
2019. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne áltasd magad ezzel. Vége.

Idővel te is kihevered, de ezt az időt add meg magadnak tényleg.

2019. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne álltasd magad.Megmondta nyiltan,hogy nem szeret annyira,hogy közös jövőtök legyen.Ez 2 hónap múlva se fog változni.Felejdtsd el.
2019. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak fáj, hogy mindent beleadtam a kapcsolatba, szerelmet, szenvedélyt, pénzt nemsajnálva, mindent megtettem, az anyja is imádott.
2019. okt. 30. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne pazarolj időt arra, hogy rá vársz. Megmondta, nem lehet erőltetni.
2019. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az anyja...tejóég. Még jó h nem ővele jártál :)

Lépj tovább. Igaza van az előttem írónak,"szépen" szakítottatok,ez is valami.

2019. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak nehéz, ti az elsőn hogy jutottatok tovább? Lesz valaki aki szivéből fog szeretni?
2019. okt. 30. 14:48
 9/14 Diazepam ***** válasza:
100%
Lesz aki szeretni fog, és majd akkor érted meg, hogy miért kellett vége legyen ennek a kapcsolatnak. Minden okkal történik, még akkor is ha most fáj és nem hiszed el.
2019. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, családom is ezt mondja, szakításkor ő is ezt mondta nagyjából. Tudom, az eszemmel tudom h lehet h jobban járok így. Csak úgy szerettem a személyiségét is. Vajon meg tudok bízni újra valakiben? Ti meg tudtatok bízni újra?
2019. okt. 30. 15:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!