Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most adjam át a kezdeményezést és várjam meg amíg Ő lép, vagy hozzam fel újra a dolgot?

Figyelt kérdés

Március óta beszélgetünk egy lánnyal MSN-en. Nagyon jól megismertük már egymást de valahogy nem nagyon jött össze a tali. Két és fél hete végre sikerült találkoznunk. Egy jót beszélgettünk, ettünk majd beültünk egy filmre, utána még megbeszéltük hogy tetszett, aztán indultunk haza. Olyan volt mintha már rég ismernénk egymást, szerintem (talán az első pár percet leszámítva) zavarban sem volt egyikünk sem. Elköszönéskor úgy váltunk el hogy másnap beszélünk, puszipuszi stb. Ez így is történt, ugyanúgy beszélünk azóta is mint eddig. Nekem nagyon szimpatikus és szeretnék Vele lenni többet is. Múlt héten el is hívtam fagyizni ebben a nagy melegben. Azt mondta persze nagyon szívesen de ezen a hétvégén nem jó. (Nem is mondtam hogy mikor gondoltam :) )


Nos tehát ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem. Ti lányok mit vártok el egy sráctól ilyen téren? Nem szeretném hogy azt higgye én nyomulni akarok vagy ilyesmi. Elhívtam, tudja hogy szívesen tölteném Vele az időm. Innentől én úgy vagyok vele hogy ha majd lesz kedve akkor jelzi. Jól gondolom? Más részről viszont ha női fejjel próbálok gondolkodni, én biztosan nem mondanám egy srácnak hogy na most van kedvem menni. Akkor viszont újra el kellene hívni, de ráerőltetni sem szeretném magam. Remélem érthető és nem bonyolítottam túl a dolgot. Szóval Ti lányok hogy álltok egy ilyen helyzethez? Az is lehet hogy nincs is kedve már találkozni többet, de azt is nyugodtan megmondhatta volna, vagyok olyan intelligens hogy megértsem.


Szívesen várnám az esetleges ötleteiteket, tanácsaitokat hogy mégis mi lenne itt a legjobb megoldás?

Utólag is bocs hogy ilyen hosszú voltam!

A válaszokat előre is köszi.


Én 25F vagyok, Ő pedig 23 (természetesen L :P )


2010. júl. 19. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én is 25 F vagyok de én így nem próbálkoznék ismerkedni, ez az msn dolog nem jön be nálam

amúgy a csaj azt írta, hogy szívesen talizna veled tehát veled akar lenni ha csak nem túl udvarias akart lenni és mondott valamit hogy ne bántson meg

kérdezz rá még egyszer az nem tolakodás de ha akkor is terel nézz másik "hal" után

2010. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

25 évesen fagyizni? :D aranyos xDDD

akkor már inkább kávézóba hívd vagy koktélra vagy a fene tudja. szerintem mindenképp te szólj neki.

L/18 :P

2010. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

17 24:

A kávézóban való koktélozás már megvolt az első tali végén a film után, mikor arról beszélgettünk hogy tetszett a film :)

Teljesen mindegy hová hívtam, a lényeget nyilván leszűrte hogy lenne kedvem találkozni. Nyilván nem a fagyi érdekel hanem Ő.

2010. júl. 19. 17:29
 4/17 anonim ***** válasza:

tudom értettem :P

amúgy szerintem akar veled talizni. próbáld meg mégegyszer, ha nemet mond pattintsd. szerintem.

2010. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Szerintem jó az msnes ismerkedés, mert ott jobban megnyílik,és utána könyebb a találkozó. Jah, és kérdezd meg szerintem ezt a fagyizást,mert pl. én nem szivesen mondanám egy fiúnak,h most menjünk már fagyizni. =)
2010. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hívd el!:) szerintem biztos benne lesz.
2010. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
szerintem a fagyizas nagyon jo otlet es nem gyerekes...fagyizni a felnott emberek is szoktak...nekem nagyon tetszene ha egy srac fagyizni hivna:) szerintem juttasd eszebe h megigerte neked h elmegy veled fagyizni es figyeld meg h h reagal...szerintem eszre fogod venni ha nem akar talizni veled :) sok sikert! ja es a fagyizos talalka nagyon tetszik nekem :)
2010. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem te nagyon felszines vagy...


Ha már ismernéd a lányt, akkor nem tennéd fel ide ezt a kérdést..


Amúgymeg a legkézenfekvőbb az lenne ha TŐLE kérdeznéd meg.


Ez nem egy startégiai játék aminek nem tudod a következő szintjét.


Akik meg mondják hogy ezt csináld meg azt csináld, azok egyrészt úgyvannak vele hogy jaj csak irjak valamit hisz nem az ő felelásségük vagy másrészt vagy bejön vagy nem amit írnak..


Ha egy kapcsolatban nem tudsz továbbjutni, az azt jelenti hogy még nem vagy elég érett arra amire készülnél..

És attól hogy mások itt írogatják az okosságokat még te ugyanúgy nem leszel érett rá..

2010. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Sajna azóta történt egy új fejlemény... :S Tegnap este olyan 10 óra körül mondta MSN-en hogy Ő lefekszik aludni, mert ma korán kel. Rendben van. Én kb fél egykor feküdtem le, Ő még mindig volt MSN-en :) Addig is folyamatosan elérhető volt, tehát még az sem lehet hogy bekapcsolva hagyta a gépet, mert használta az MSN-t... Sajnos ez így már elég egyértelműnek látszik.

Ezen már nincs mit magyarázni :S

Ilyen az én szerencsém a lányokkal...

Legalább megmondta volna a szemembe hogy ez nem fog összejönni :)

No sebaj, majd egyszer összejön...

valamikor....

talán

:S:S:S

2010. júl. 23. 21:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Mellesleg szerintem meg marhára csalóka az msn es ismerkedés mivel nem látható a metakommunikáció, írni meg bármit lehet..


Aki jól ismeri egy embert az már a szeme állásából, vagy a hanglejtéséből is megmondja mikor hazudik, vagy mikor ad belenyugvó választ, vagy mi az amiben ő is teljes mellszélességgel egyetért..


Az érzelmek betűbe öntésére csak a költők képesek, de sokszor még azoknak sem sikerül egyértelműen..

2010. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!