Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "szeretlek" erre most mit írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"szeretlek" erre most mit írjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy a srác komolyan gondolja. Sőt. azt sem tudom, hogy, hogy gondolja. Mert nemrég még azt mondta nekem, hogy nem szerelmes... Most meg ezt írta sms-ben (mondta már szóban is). Én nem érzem úgy, hogy erre azt kéne válaszolnom, hogy "én is szeretlek", mert nem vagyok szerelmes.


Szerintetek mit írjak vissza? Segítsetek. Fontos a srác...csak nem akarok elsietni semmit.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


L/18


2010. júl. 19. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted,akkor ne mond neki.Mond azt,hogy én is kedvellek,persze ha tényleg kedveled.Csak azért ne mond,hogy szereted,mert ő azt mondja.
2010. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha még tényleg nem érzed így akkor ne mond neki,mert ahogy írtad nem vagy biztos benne hogy komolyan gondolja.Akkor csak azt írd neki hogy te is fontos vagy nekem.Ez még is sejtet valamit,de nem mindent.
2010. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
Hátmond meg neki h erre nem tudsz mit mondani mert nem érzed ugyan ezt iránta, neked ö csak egy haver és kb enyi szal modn neki az igazat de közbe ne bántsd meg;)
2010. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem haver...járunk.
2010. júl. 19. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Amit írtak az jó, hogy Ő is sokat jelent neked!
2010. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jártok és nem szereted?:S
2010. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
..és inkább valami elterelő sms kéne.
2010. júl. 19. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Elterelő sms? írd neki, hogy megcsaltad... tuti nem nyaggat tovább azzal, hogy szeret! XD

De ha ezt nem akarod, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit gondol a relativitás elméletről... :)

2010. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"jártok és nem szereted" mucikám... ez nem igy működik. a szeretet a bizalmon alapszik. nekem meg kell ahhoz ismernem az illetőt, hogy feltétlenűl odaadoan szeressem. szerintem ez nem bűn.
2010. júl. 19. 23:10
 10/11 A kérdező kommentje:

na...a legkobbat irtam vissza, amit csak lehetett. ő is csodásat irt vissza :) nem irom le ide ha nem gond hátha olvassa:D de akinek kellene az info, az irjon privátot.



köszi mindekinek

2010. júl. 19. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!