Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mi okbol csinalja es en mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszu lesz, koszonom ha elolvasod. Van egy ffi az eletemben, 1 honapja jarunk ossze titokban szexelni, mert kapcsolat bizonyos okok miatt nem lehet koztunk. En ezt elfogadtam, nem is probalom meggyozni, hogy valtoztassunk a helyzeten pedig meg tudnam szeretni. Letisztaztuk erzelem nincs, ezaltal beszelgetesnel olyanok vagyunk, mint a baratok/egyutt alvasnal pedig, mint a parok. Ezert nem ertem, ha letisztaztuk hogy mi a helyzet miert hiteget olyan dolgokkal, hogy na ma este felhiv, meg ez a helyzet valtozhat, eljon ertem kocsival, ide jon a hazam ele, kuldi a szerelmes hulyesegeket, hogy en jutottam eszebe 😅 Persze ezek altalaban csak igeretek maradnak. Na es egesz nap beszelunk, ha nem irok hisztizik, ha mas csavorol beszelek feltekenykedik.

Valamelyik nap bekozolte, hogy o kapcsolatot akar, viszont semmikepp se tolem es hogy en ezt hogy viselnem? Kerdeztem, hogy alakul e neki valakivel, mentegetozott hogy a, nem dehogy. Na de en lattam, hogy az exevel beszelget es vszinu talalkoznak is most karacsonykor (a csaj messze lakik). Ez meg nem is baj, ha oszinten megmondja mikor rakerdezek!

Miert csinalja ezt? Mondjam meg neki, hogy inkabb itt zarjuk le, mert konnyebb meg az elejen veget vetni ennek es nem leszek senkinek a masodlagos agyasa, szive es onbizalmanak apolgatoja?


Ui. Ekezetekert bocsanat, utolag vettem eszre.



2019. dec. 19. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök se felnőtt agyilag, az tuti. Hagyjátok békén egymást inkább.
2019. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Utólag vetted észre h egy teljes szöveget ekezet nelkul irtal? Hát ok. 😂
2019. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem az ékezetről kértem véleményt és ahogy látom neked se nagyon működik ez az ékezetes írás
2019. dec. 19. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Félti az ingyen puncit, de nem akarja, hogy azt hidd hozzád tartozik.


A kérdés már csak az, hogy mit kezdesz ezzel a helyzettel,,,?

2019. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen mar egy kis tartasod, az eg aldjon meg.. A faszi konkretan azt mondja az arcodba, hogy 'Hat most jo vagy, mert van hova rakni a felesleges spermat, es addig se unatkozok, amig nincs valami komoly', mikozben de mindenfele prozai indokkal gyozkodod magadat, hogy igy ugy nem lehet koztetek kapcsolat, majd leirod, hogy amugy azon kivul hogy a faszi csak spermatartalynak hasznal, semmi akadalya nem lenne a kapcsolatnak, es ha kettot vakkantana neked, mar futnal mikozben allitod at a facebook kapcsolat statuszodat.

'mert konnyebb meg az elejen veget vetni ennek es nem leszek senkinek a masodlagos agyasa, szive es onbizalmanak apolgatoja?' - ezzel ugy mar baromira elkestel, raadasul meg masodlagos agyasnak se nagyon tart ez a faszi.

2019. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert hagyod neki.. Amiket ide levakartál, azokat már rég a srác szemére hányhattad volna és már az elején közölhetted volna vele, hogy nem akarod, hogy játszadozzon veled.

Ha az embernek nem világos valami és ennyire nem érthető a másik ember viselkedése, azt meg lehet oldani közvetlenül kommunikációval.

Szerintem önmagával nincs azzal baj, hogy valakivel szexkapcsolatban vagy.. csak épp legyen tiszta, hogy mi a helyzet, legyen őszinte kommunikáció legalább, mert fölöslegesen vesztegeted az idődet és energiádat arra, hogy ilyesmiken töprengsz, hogy mégis mit akar ez az öntudatlan barom.

2019. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy csak meg akar tartani a nyálas dumájával, hogy legyen kit análba rakni. Amúgy meg semmi komolyat nem akar tőled. Nagyon hamar törölném az életemből a helyedben. Tudom, milyen ez. Éppen ezért írom.
2019. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből mindenképp te fogsz szarul kijönni.
2019. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!