Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy gondoljátok ti is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondoljátok ti is, hogy amíg jár egy lány egy fiúval, akkor a járás alatt "udvarol" neki a srác?

Figyelt kérdés
Anyum valami ilyesmit mondott, hogy "míg együtt voltak udvarolgatott neki a srác.."
2010. júl. 20. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ezt az udvarlás dolog a mai időkre lefordítva azt jelenti, hogy míg jársz egy sráccal egy másik srác nyomul rád.
2010. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félreértetted.
2010. júl. 20. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem nagyon értem a kérdésed.
2010. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát manapság járás előtt szoktak udvarolgatni és ugye, mikor már járnak az komolyabb, már van testiség, szex ilyesmik. régebben ugye, nem volt rögtön szex meg minden, hanem több hónapig, vagy évig - attól függ milyen régen - csak találkozgattak, beszélgettek, szóval ez volt az udvarlás a járás alatt. és soksok évvel ezelőtt, volt hogy csak házasság után lehetett testi kapcsolat.

szerintem valami ilyesmire gondolt az anyukád.

2010. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, ilyesmire.


tehát amikor jártak akkor is udvarolgatott a srác a lánynak..járás alatt..

és nem azt mondták, hogy "járta", hanem hogy "udvarolt a srác a lánynak amíg együtt voltak".. úgy értem az egész kapcsolat alatt udvarolt a lánynak.

2010. júl. 20. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igen, valahogy úgy! szóval máshogy működött egy kapcsolat, mint ma, mert ha belegondolsz ma egy fiatal pár akik járnak, úgy viselkednek mint egy házaspár; kiosztják egymást, veszekednek, szóval ilyesmik. régen a járás alatt - mármint az udvarlás alatt - még nagyon tisztelettudóak és rendesek voltak egymással :)
2010. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az udvarlás egy speciális viselkedésforma, a másikkal való bánásmód speciális formája. Amit már kiöltek a fiatalok életéből, mert mindenki az első randin csókolózik és szexel.

Udvarlás során a fiú megszeretteti magát a lánnyal. Bebizonyítja, hogy értelmes, gyengéd, humoros, kedves. Teszi ezt sok beszélgetéssel, romantikus sétákkal, virággal, bókokkal, vacsorával, tánccal!!!, ajándékokkal és még sorolhatnám. Bemutatkozik a fiú a családnak is! Megpróbálja elfogadtatni magát a családdal is, régen főként az apával kellett.

Az udvarlós időszak alatt általában semmi komoly nem történt, a legtöbb egy csók lehetett. utána a fiú megkérte a lány kezét, elvette feleségül és jöhetett a házasélet (értsd többek között: szex).


Ma a huszon-harmincas férfiak azt mondják, hogy ők nem udarolnak, mert: 1) ehhez pénz kell (virág, ajándék, vacsora, stb miatt), 2) mert így másnak mutatnák magukat, mint amilyenek valójában és ez a másik becsapása (ha így van, már régen rossz!), 3) minek áldozzanak erre pénzt és energiát, amikor A) 1 éjszaka alatt mindent megkapnak a lányoktól (akkor minek gürcölni érte), B) úgysem tart a kapcsolat sokáig.


Az a férfi/fiú, aki ilyet mond, az lúzer, és semmit sem érdemel, csak egy lerázást. Az én pasi félévig udvarolt nekem, és halálosan boldogok vagyunk... és azt kaptam, amit vártam.

2010. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a mai fiúk többsége nem tudja mi az az udvarlás.Csak a jó a segged,kő kóla és nem folytatom tovább.EZt a jelenlegi pasimnak is mondtam,de nem fogja fel,hogy mi nők érzékenyebb lelkűek vagyunk,mint pasik.Azt hiszi.hogy pár kávé,süti és miegyéb után már "jár"neki a szex.Pedig ez nem így van. egy 21 éves szűz lány
2010. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők rontják el a férfiakat.
2010. júl. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!