Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked volt mar ilyen baráthoz/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked volt mar ilyen baráthoz/barátnőhöz “szerencséd”?

Figyelt kérdés

Tehát olyanhoz, aki nagyon manipulatív, nagyon ért a szavakhoz, mindent úgy csavar, hogy ő jöjjön ki belőle jól. Akadályok nincsenek előtte, ha van egy vita/veszekedés a végére eléri, hogy a másik kérjen bocsánatot/érezze hibásnak magát.

Sajnos nekem a mostani barátnőm pont ilyen, ehhez 1-1.5 év kellett hogy rájöjjek, annyira az ujja köre csavart. A kisugárzása és karizmája nagyon erős, szinte bárkinél bármit elér. HR-esként dolgozik, tehát ért az emberek nyelven és azt is nagyon jól tudja hogyan manipuláljon. Ha valamit el akar érni, azt könnyedén eléri, kb minden sikerül neki, mert azt mondja amit a másik hallani akar, a szavakkal nagyon jól bánik. Emellett baromi jól is néz ki, a férfiak nyála csorog utána, úgyhogy extra könnyű dolga van, szó szerint bármit és bárkit megkaphat. Szerintem ez a kombó a legveszélyesebb, amikor valakinek a kinézete is nagyon megnyerő, valamint mellé még manipulatív is és nagyon céltudatosan megy előre, minden mást figyelmen kívül hagyva. Néha úgy érzem, hogy egy báránybőrbe bújt farkas, viszont szakítani egyszerűen nem bírok, mert nagyon szeretem. Ennyire cuki, kedves, aranyos barátnőm még sose volt, teljesen megbabonáz. Ezek mellett eszméletlen az ágyban, bomba teste van és még a szeretetét is kimutatja, folyton becéz, bújik, figyelmes stb. Tényleg nekem ő lenne a tökéletes, viszont a manipuláció nagyon zavar. Megváltoztatni biztos hogy nem fogom tudni, ő mindig is ilyen személyiség volt.

A kérdésem azokhoz szól, akiknek volt már hozzá hasonló párjuk: mi lett a vége a kapcsolatnak? Még mindig együtt vagytok? El tudod fogadni, hogy ilyen a párod?

A többiekhez pedig ez: szerintetek lehet így teljes értékű párkapcsolatban lenni, vagy egészségesebb lenne szakítani?

24/N és 28/F


2019. dec. 26. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de átláttam rajta. Kiàlltam a dolgaimért, ez nemtetszett neki soha, mindig neki volt igaza.

Szakitottunk

2019. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt az exem. Bár ő nem volt bombázó, de az ágyban megvolt az összhang. Én nem csak pár évet vesztegettem rá, es "sajnos" gyerek is lett. De jött az elkerülhetetlen dolog, a válás....

Ne húzd az időt szerintem, és nehogy legyen gyerek mert az valamilyen szinten egy életre össze fog kötni.

Most még simán találsz magadnak normális nőt, ebben a korban!

Sajnos hosszútávon szerintem nem fog működni, főleg ha ennyire zavar, hogy kérdést kell róla kiírni!

2019. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen férfi az életemben - meghalt.
2019. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Egy veszekedés alkalmával ott hagytam a f.ba, mert már kiakadt bennem a szopatásmérő.
2019. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen párom, de én ilyen vagyok. Abszolút nem is tudatosan manipuláltam az embereket régebben, de mióta rájöttem, hogy ezt csinálom (pontosabban felhívták rá a figyelmem), azóta igyekszem figyelni rá, hogy ne csináljam. Szerintem lehet teljes értékű kapcsolatban élni, de csak akkor, ha a másik fél nagyon türelmes és nagyon erős személyiség, esetleg hasonlóan manipulatív. Ha valaki hagyja magát manipulálni, akkor egy idő után boldogtalan lesz, mert nem a saját elképzelései szerint csinálja a dolgait, egy idő után felgyűlik a stressz és a párját fogja megnevezni a boldogtalansága okaként, meg fogja gyűlölni, ami nem csak egy sima kis nézeteltérés lesz, amit megbeszélnek és utána élnek tovább boldogan, hanem egy hatalmas veszekedés (mert a párja persze nem fogja beismerni, hogy manipulatív), teljes kiábrándulás és szakítás. Ha lenne párom, én azt várnám tőle, hogy ne finomkodjon ilyen téren, ne szorongjon azon, hogy juj, meg fog bántani, hanem egy az egyben mondja meg, ha úgy érzi, hogy manipulálom, hányja a szememre a hibáimat, ne hagyja magát. Nyilván ez nagyon nagy stressz egy kapcsolatban, senki nem vágyik erre, ha egyszer találok olyat, aki vállalja (de igazából az lenne az igazi, ha olyan erős személyiség lenne, akinek ez magától jön), akkor örülök, ha nem, akkor így jártam, velem van a baj, nem másokkal.
2019. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor nem lesz cuki, ha esetleg nézeteltérésetek lesz egymással vagy más különböző érdekellentétek ütköznek ki. Akkor szembesülni fogsz az aljas eszköztárával, nehogy azt hidd, hogy kivétel leszwl. Nekem is volt nagyon vonzó párom, de mihelyst kimuttatta a foga fehérjét, attól fogva teljesen hidegen hagyott onnan a kinézete. Megundorodtam tőlr teljesen. Te szereted ha hízelegnek neked azt mondja a cicababád amit hallani akarsz, de ne hidd, hogy ez mindig így lesz. Egy szemét ember mindenkivel az, csak idő kérdése.
2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mit lehet elfogadni azon, hogy így bánik veled? És ebben mi a tökéletes? Csak mondom, hogy a személyiséged tükrözi hogy még jobban irányítani tudjon és közelebb érezd magad hozzá. Amit te annak hiszel hogy ismered, köze sincs a valósághoz, teljesen más személyiség.


Hagyd ott és csinálja csak ezt egész életében, hadd siránkozzon mennyire sz*r az élete, míg nem kiköt egy balféknél aki gyereket csinál neki és sz*rrá csalhatja. Hidd el hogy téged is lapátra tesz egy pillanat alatt, ha talál valami jobb játékszert, tehát ez a dilemma csak benned van.

2019. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, érdekes dolgokat írtátok le igazán, ment a zöld pacsi mindenkinek.

Utolsó válaszolónak írom, hogy azért szemétnek nem nevezném, mert senkivel se szokott gonoszkodni/rosszindulatoskodni, csak szereti a dolgokat úgy terelni, hogy neki legyen a legjobb. Ezt már több veszekedés során is megfigyeltem, viszont vitatkozni nagyon kulturáltan szokott. A hangját sem emeli fel, a csúnya beszédet messziről elkerüli, ez nagyon szimpatikus benne. Előző kapcsolataimban nem ez volt a jellemző, inkább a túlfűtött indulatok/káromkodások. Ettől még persze lehet neked igazad a többiben, és tényleg jól esik hogy ennyire kimutatja a szeretetét, hízeleg úgymond.:D

2019. dec. 26. 14:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Előző kommentem az uccsóelőttinek ment.
2019. dec. 26. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged igazán, és kiáll melletted, támogat, és mögötted nem ismerkedik mással, akkor csak egy rossz tulajdonsága van, amin tud változtatni, vagy megtanul jól élni ezzel. Ha a vitában te maradsz alul, kiforgatja a szavaid, és te érzed magad hülyének, akkor egy idő után be fog darálni. Az a baj, hogy aki ilyen, az azt hiszi, hogy nála erősebb mellett tud nő lenni, de ez nem szokott sikerülni, és végül mindenkiből kisfiút csinál, akinek meg van esze nem fog bemenni egy manipulátor alá - és ez lehet férfi is, nemcsak nő.
2019. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!