Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivaaaan? Ilyen tényleg van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivaaaan? Ilyen tényleg van, vagy nem kíván/megcsal/lepattint? Tehát ez teljesen normális, vagy nagy a baj, és a kifogásokat keresi?

Figyelt kérdés

Az normálus, ha a páromnak nincs kedve szexelni mondván h filmet néz!

De ,, túl sokat ettem, és kipukkadok! "

,, Egy mosott szar vagyok/fáradt vagyok! " mentegetőzések is elhagyták már a száját...



#Hozzátenném #h épp meztelenül feküdtem mellette #Szeret - imád #de most nincs kedve!
2019. dec. 27. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te most hisztizel? Lehet a párodat nyomasztja valami és nem tudja veled megbeszélni...gondolom addig nincs kedve a malackodni.
2019. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mi a kérdés? Mondott ilyet? Akkor van ilyen. Nem mindig és mindenki akar szexelni. Az meg random, hogy mikor baj ez és mi nem. Neked kell tudnod, a te kapcsolatod.

Én pl. alapvetően elég szexmániás vagyok, vizsgaidőszakban mégsem akarom annyira.

2019. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg pont meztelenül feküdtem mellette, de neki most nincs kedve, mert filmet néz, fáradt, de attól még ugyanúgy kíván és szeret - imád....
2019. dec. 27. 01:49
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Karácsony van drágáim. Én pl. pont most másznék rá egy férfire szívem szerint, mert végre jön pár nap pihenő a nagy hajtás után. Más meg ilyenkor az emésztésre koncentrál. Lehet, hogy ő meg pont az egész éves szexet piheni ki egy kicsit.:D Szerintem semmi gond és ezt te is tudod.
2019. dec. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát túlevés után felállni is nehéz megtenni pár lépést nemhogy. Szóval igen, van ilyen :D a kipukkanok érzés mellett van egy leterhelt érzés, legalábbis én nagyon álmos is tudok lenni.

A fáradtság meg evidens, jár így az ember.

Kérdés, milyen gyakran van hasonló. De ha mindig van kifogás akkor meg kellene beszélni.

2019. dec. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neki kötelessége minden alkalommal szexelni, amikor neked kedved van hozzá, csak mert férfi? És hogy jön ide az, hogy megcsal?
2019. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak sem gépek, hogy amikor ott vagy mellette meztelenül, minden más érzést dobjon a kukába és csak a dugás járjon a fejében. Szerintem amúgy teljesen érthetőek a felhozott példák. Filmnézés közben az ember a filmbe merül bele, azokra az eseményekre koncentrál, nincs ráhangolódva a szexre, meg egyébként is ha érdekli a film, szeretné végignézni. Utána már esetleg lehet szó bármi másról. A túlevés és a fáradtság is teljesen érthető indokok, az ember teste nem mindig alkalmas szexre, vagy annak jobban örülnél, ha a karácsonyi zabálás után a képedbe kapnád vissza a vacsorát, mert jobb belátása ellenére is inkább rád mászott? Akkor meg az lenne a baj.


Alkalmanként ilyen létezik, a férfiak is emberek (nahát!), akiknek vannak hangulatai, érzései, és bizony néha jár máson is az eszük a szexen kívül, függetlenül attól, hogy te miben vagy miben nem fekszel mellettük. A kérdés csak az, hogy ez milyen gyakori? Mert ha csak egyszer-egyszer, akkor az biztos nem jelent semmit, ha viszont rendszeres és régóta tart, na akkor kezdj el aggódni.

2019. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Neki aktívan kell működnie.


Te csak szétnyitod a lábad

2019. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!