Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várakoznom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várakoznom, vagy próbálkozzak tovább valahol máshol?

Figyelt kérdés

Régóta próbálok barátnőt szerezni =mivel még sose volt semmilyen kapcsolatom), eddig semmi sikerrel, ám ma összefutottam egy kedves és (szerintem) szép lánnyal. Nagyon jól elbeszélgettünk, én pedig (mint mindenkinél) megkérdeztem, hogy áll a kapcsolatokkal (utalva arra hogy én többet szeretnék), erre azt válaszolta, hogy egyelőre ismerkedik, azaz még nem szeretne barátot és hogy később lehet esélyem, de most még ismerkedik más fiúkkal is, hogy megtalálja az igazit.


Elsősorban örülök neki, hogy végre valaki nem küldött el "alakulóban van valami" vagy "legyünk inkább csak barátok" szavakkal. Ugyanakkor nem tudom, mit tegyek?


Ha "az eszemre hallgatok", akkor megvárom, mivel igencsak tetszik és még kedves is...


Ugyanakkor ha "a szívemre hallgatok", akkor mást keresek, mert nem érzem magam nagyon jó pasinak és félek, hogy talál nálam jobbat :S - ugyanakkor már elegem van a kudarcokból...


Mit tegyek???



én 16/f, ő 15/l (ha ez számít)


2010. júl. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kseredj el, de ez is lekoptatóduma általában, hogy most nem akar épp snkit....:S
2010. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem biztos... volt már olyan, aki mondta már hogy "alakulóban van valami" és amikor megkérdeztem hogy összejött-e a dolog (kb. 1 hét múlva), mondta hogy nem... és mással nem koptatott le
2010. júl. 20. 20:51
 3/5 A kérdező kommentje:
valamiért mégse jöttünk össze :S nade mindegy
2010. júl. 20. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg ő ismerkedik, te is ismerkedhetsz.
2010. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de én már kapcsolatot szeretnék :S elég volt az egyedüllétből... olyasvalakit szeretnék, akivel együtt lehetek akár évekig is (de minimum hónapokig)
2010. júl. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!