Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, a paromnak eros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, a paromnak eros narcisztikus szemelyisegzavara van. A kapcsolatban en mar teljesen osszetortem lelkileg. Hogy vehetnem ra, hogy forduljon orvoshoz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja mondani, hogy neked kell orvos mert hisztizel. Szerinted belátná hogy vele van probléma?
2020. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy ezt mondaná, es azt is tudom, hogy remekul leplezne mindent egy pszichológus elott.

Rásdásul orvos, ismeri a pszichologiai betegségek tuneteit, igy megjobban el tudna fedni magát.

2020. jan. 3. 12:27
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

1, Felejtsük már el ezt a nárcisztikus szöveget. Lassan minden taplóra ráhúzzátok, függetlenül attól, hogy csak simán tapló.

2, Ha a kapcsolatodban lelkileg teljesen összetörtél, akkor lépj ki belőle.

3, Lehet, hogy nem csak neki kéne orvoshoz fordulnia.

2020. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem csak simán egy tapló. Örülnék, ha csak egy tapló lenne.

És igen, valószínűleg nekem is orvoshoz kell fordulnom, es koszonom a hasznos tanácsot!

2020. jan. 3. 12:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már orvos és jártas a pszihológiában, nem lehet hogy inkább pszihopata?
2020. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól csak akkor jársz ha elhagyod. A többi csak kínlódás, szenvedés lesz. Szóltam.
2020. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos ez a nárcisztikus bélyeg, az új pszichopata bélyeg.

Régebben mindenki aki nem stimmelt, már mondták hogy pszichopata a hülye sorozatokból filmekből.

Most viszont újabban mindenkire aki hasonló azt mondják, hogy nárcisztikus. Divat. Utána kéne olvasni hogy mi az igazi nárcisztikus, és mi pszichopata és nem csak úgy hajtogatni ezeket a szavakat, össze vissza.

2020. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Válasz: sehogy.

De magadat még megmentheted!

2020. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Lépj ki belőle, mert érzelmi zsarolásban van részed. Ha meg még el is hiteti, h veled van a gond, mert elment az eszed, akkor még az is előfordulhat, h kezdeti gázlángozóval van dolgod.

És légyszi tényleg olvass utána a kifejezéseknek. :)

2020. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Igen, utánaolvastam nagyon reszletesen a fogalomnak.

2020. jan. 3. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!