Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem illenénk össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem illenénk össze? Vagy mindent túlbonyolítunk?

Figyelt kérdés

1,5éve van barátom. De szinte soha nem volt felhőtlen a kapcsolatunk. Szinte 1hét,de volt hogy még 1 nap se telt el úgy,hogy ne veszekedtünk volna valamin. Nem igazán volt miért veszekedni,ezt úgy értem,hogy általában miattam volt a veszekedés,sok jelentéktelen,apró dolgon akadtam ki. Vagy éppen beképzeltem dolgokat és azért.

A barátom őrülten szerelmes,ezt tudom is és érzem is.

De annyira rossz,hogy állandóan van vmi,ami miatt kiakadunk. Rengetegszer volt féltékenység miatt balhéé,pedig tudom,hogy nem csalna meg.

De van,hogy olyanon is kiakadok,hogy nem hív,és akkor agyalok,hogy miért...Mindig ő szokott keresni,ez az elejétől így van. De van,hogy várom,hogy hívjon,aztán mégsem veszem fel.

Bármit kérek megkapom,kimutatja,hogy szeret. Talán már túlságosan is. Csak egy biztos terve van,az pedig az,hogy velem szeretné leélni az életét.

Próbáltunk már szakítani sokszor,többnyire ilyen apró dolgok miatt,de sosem ment. Talán a leghosszabb szakítás eddig olyan 3-4órán át tartott,de csak mert éjjel történt,amúgy sosem megyünk vele semmire. Ő nem bírja a szerelem miatt,én pedig nem tudom...

Rengetegen irigylik őt,mert kivételes fiú.

Mindenben előtérbe helyez,mégsem jó valami.

Hogyan csökkenthetnénk a vitákat?


2010. júl. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is ne akadj ki apró dolgokon ha kivételes fiú akkor meg örülj is inkább neki, de mindenkinek vannak hibái ezt is el kell fogadnod...
2010. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy dolog, hogy nem bírnék olyat szeretni, aki fényesre nyalja a seggem és ezüsttálcán hoz elém mindent, DE


ha egyszer tisztában vagy vele, hogy te vagy a hülye, akkor nem értem a kérdésedet. bután viselkedsz vele. ezt nem lehet szebben mondani. buta vagy. dobd ki, jobb lesz neki nélküled. mocskosszär lesz neki 2-3 hétig utána, de legalább megszabadul tőled.

2010. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szövegedből az jön le hogy főleg te vagy a felelős a vitákért, és hogy ezt el is ismered és tisztában vagy vele...akkor ez az egész teljes mértékbe rajtad múlik, neked kell kicsit higgadtabbnak, türelmesebbnek lenni és nem minden apróságon kiakadni :)
2010. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bibliaórán azt tanítják, hogy a házasságban a férfi úgy viselkedjék, mint Jézus, adja oda mindenét, és legyen áldozatkész. A nő pedig legyen olyan, mint a gyülekezet, kövesse és szeresse vezetőjét.


Úgyhogy tanuld meg tartani a pofád és gyakorold az esti cipőlehúzást. Hosszú lesz a kapcsolatotok.

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ide figyelj kicsicsillag..


Te lelkileg még nem vagy érett egy kapcsolatra, sőt nem is ő a te embered!


Tudod-e, h mit csinálsz te nap mint nap? Hazudsz és bemeséled magadnak, hogy te mennyire szerelmes vagy..:) Azt nem vonom kétségbe, hogy szereted, és hogy el vagy vele, és kell neked, de nem vagy szerelmes!


A lelkiismereted az, ami néha megmutatkozik egy-egy reakciódban. Te magad tisztában vagy vele, hogy nem szabad elengedned ezt a fiút, hiszen egy csodálatos ember, és mert mindenki egy kivételes fiúnak tartja. Szíved mélyének rejtekén tudod, hogy boldog lehetnél a sráccal, de valamiért mindig van valami zűr veled és muszáj egy kis balhét csapnod, nehogy túl közel engedd magadhoz.

Ezek a viták arra jók, hogy mindig egy kicsit messzebb lökd magadtól a fiút, és így kiábrándultasd magadból.

Nem szeretnél túl közel kerülni hozzá..


Most azt gondolod magadban, hogy nem is olvasod ezt végig, mert TE SZERELMES VAGY, neked ne magyarázza be senki az ellenkezőjét, és olyan válaszok után keresgélsz, amik megnyugvást jelentenek a számodra, esetleg olyat, hogy a párod az, aki miatt vitás kedvbe kerülsz!


Pszichológusként tudom, hogy sok ember nagyon társfüggő, és nehezen válik meg a megszokott dolgoktól.


Maradj vele, jó? Csak amíg mellette sikerül a lelkedet megértened, hogy magadban bevallhasd miért csinálod a műbalhét...


Esetleg írhatsz privát e-mail-t nekem én én szíveesen válaszolok.

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Najó,azért ki tud akadni hülyeségeken ő is.

De tegnap is elég bunkó voltam,erre közölte velem,hogy ennyi miatt nem fog ott hagyni és nem szabadulok meg tőle.

Egyszerűen néha már azt érzem,hogy ezzel a szeretettel megfolyt.

Van,amikor megmondom neki,hogy hagyjon békén és ellököm magamtól,de akkor is csak jön és jön.

2010. júl. 21. 16:08
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor kedves utolsó!


Megy az e-mail.

2010. júl. 21. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak picit változtatnod kell a hozzáállásodon, és minden jó lesz. :) Próbálj türelmesebb lennni, kevesebbet hisztizni, és kevésbé féltékeny lenni. Akkor minen jó lesz! :))
2010. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!