Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Férjem nagyon gyorsan elmegy. Régen nem volt gond, pár perc múlva újra mehetett tovább a dolog. Most viszont nem áll fel neki, ha elmegy. Hosszú előjáték nem jó, mert izgalomba jön baromi gyorsan. Gyorsan nem csinálhatjuk, mert nem bírja. Mindig akkor hagyja abba, mikor majdnem elmegyek. Újrakezdjük, megint megáll. Utána húz gumit, ha kibírja addig. De utóbbi időben addig már nem jutunk el. Nem tudom, hogyan segítsek neki. Ha izgatom és ez engem is izgat, akkor eldurran. Ha nincs előjáték, nekem nem jó. Ha hangosan nyögök, eldurran. Ha én vagyok felül, lassítani kell. És mindegy, hányszor vagyunk együtt, ugyanez a helyzet, ha két hétig semmi és akkor is, ha minden nap van szex. Utána foglakozik még velem, de az állandó megállók, kimosakodás annyira lelomboz. És másodszor ha szájjal csinálom, kőkemény, ha sima szex, akkor lelankad. Nem akarom megbántani, de így nem az igazi.
2020. jan. 12. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem csinaljatok gumival?


Amúgy pozvaltas es sok gyakorlas.Neki kell megtanulnia kontrollalni

2020. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Újabban nem húz, csak a végén.

Minden pózban hamar elmegy.

2020. jan. 12. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Párom is hasonló.

Nekünk az "vált be" hogy, orálisan kielégitettem. Utána kis pihi után -addig sokszor ő kényeztet- egy kis orált követően újra kemény és sokáig bírja.

2020. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ő nem. Nem áll fel neki, vagy ha fel is áll, menet közben lelankad.
2020. jan. 12. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!