Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 éve élek a párommal , van gyérek is. Egy pár éve elakartam hagyni, de nem hagyta. Öngyilkos akart lenni. Csúnya dolog de 1 éve megismertem egy férfit akibe kétség nélkül beleszerettem. Neki is van családja és gyermekei, 10 évvel idősebb nálam,. Az ő elmondása szerint szeret engem és akár, de nem szeretné a gyermekei boldogságát a háttérbe helyezni az övé miatt és csak azt akarja hogy néha legyünk egymásé. Tudom és érzem hogy szeret de nem akar sokat találkozni sem mert " fél hogy annyira megszeret hogy hülyeseget csinál amit nem szeretne"

Mit tegyek ? Hagyjam ezt az állapotot? Beszélni is ritkán akar, sok a munka bla bla.. mardos a dolog mert én szeretem és kész lennék miatta elvallni, de így nem igazán jó, amikor beszélünk vagy találkozunk akkor a fellegekbe járok, napokig kihat rám és láthatóan boldog vagyok, de amikor nem ír van hogy 1-2 hétig olyankor életkedvem sincs.

Mi lenne a helyes ?

Kérlek csak értelmes kommenteket írjatok. :/


26 éves nő vagyok.


2020. jan. 12. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt te is tudod, hogy mi lenne a helyes. Kár volt feltenni a kérdést, mert kvázi felhatalmazást kérsz a kommentelőktől, hogy elválhass, de ezt egy kommentelő sem fogja megadni. Te is tudod, hogy önző vagy, hogy tökretennéd a férjed életét és a gyermekedét is.
2020. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem! Én nem tenném tönkre! A gyerekeimet szeretem a világon a legjobbak! És miattuk vagyok még mindig az apjukkal! Én nem válnék elba azzal rosszat teszek a gyerekeknek! És nem ahoz kérek felhatalmazást hogy elhagyjam, tanácsot kérek hogy ezzel a másukkal mit kezdjek(ha így áll a dolgokhoz)
2020. jan. 12. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket leírtál úgy tűnik nekem, hogy ez az új szerelmed csak a testedet akarja. Hiába írtad, hogy te érzed, hogy szeret. Nem tud veled beszélgetni mert sok a munka, de azért néha feküdjetek le.. Annyira világos, hogy csak szex kell neki egy másik nővel a házassága mellett.
2020. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hagymástejfölöschips ***** válasza:

Új szerelem ide vagy oda - ettől függetlenül mondom - aki öngyilkossággal zsarol érzelmileg szánalmas - erre nem épülhet kapcsolat.


Legyél fontos magadnak annyira, a gyermek pedig legyen neked fontos annyira, hogy a lelki egészségeteket szemelőtt tartjátok! A párodnak pszichiátriai segítségre és kezelésre van szüksége - ne veszélyeztesd se a saját magad, se pedig a gyermeked jelenét s jövőjét.


Az új hapsi meg.. Ne legyél tizenéves kamasz, ne higyj el minden badarságot elsőre - járj nyitott szemmel és ne légy naiv. A családja mindenképp fontosabb neki, mintsem hátat fordítson és új életet kezdjen - hisz ha hetekig nem keres..


Magad miatt dönts. A gyermeked érdekében dönts. Kettőtökért dönts!

2020. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Valószínű én is tudom mi a helyes csak nem akarok elhinni, jó kicsit különlegesnek érezni magam mellette és elhitetem saját magammal hogy fontos vagyok neki.

A párommal igazából nincs semmi probléma, mindent megtesz nekem csak hát amit pár éve művelt az miatt én már nem tudom úgy szeretni. Néha kicsit én érzem magam aljasnak.

2020. jan. 13. 06:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!