Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbízható a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízható a srác, tényleg én kellek neki és ha igen miért pont én, mikor adódhatna más lehetősége is?

Figyelt kérdés

A jelenlegi kapcsolatom viszonylag friss. Az exem átvert, hazudozott, erőszakoskodott ami teljesen padlóra küldött. Tönkre akart tenni idegileg teljesen. Ennek okán kissé megingott a bizalmam a férfiak iránt.

Múltkor a mostani párom lakásán töltöttem 2 napot, ruhát mosott és az egyik ruhadarabomon hosszú, fekete idegen hajszálat találtam. Anyukája, testvére szőke és már különköltözött. Másrészt az első látogatás alkalmával véletlenül benéztem a szobájájába és egy csomag gumit és síkosítót találtam kirakva. Azt mondta el akarta rejteni, hát nem igen jött össze... Sokszor járkál egyedül esténként el otthonról sétálni meg edzeni. Szinte kizárólag lány barátai vannak és velük lóg és beszél messengeren. Nem lakunk még együtt. Nem vagyok féltékeny, de nekem ez egy kicsit sok... Nem tudom eldönteni, hogy ezek a dolgok beleférnek-e egy párkapcsolatba. Én komolyan gondolnám és állítja ő is, de nem látok bele a fejébe, sőt a magánéletébe sem heti 2-szeri találkozással. Állítja volt már nála példa egyéjszakás kalandozásokra. Buli után erdőben vagy kocsiban rendezte le a csajokat. De volt hogy medencében szexelt. Legtöbbször 1,5 hónapig tartottak a kapcsolatai. Azt mondta, mert nem illettek össze... Volt egy 3 éves hosszútávú kapcsolata, kollégája volt. A csaj megcsalta és lelécelt. Szerintem belé tényleg szerelmes volt.

Már hogy erényt is mondjak róla nagyon segítőkész, udvarias, rendes fiú. Vagy megjátszaná? Nem hiszem.



2020. jan. 13. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha sok lány barátja van akkor ne akadj ki a hajszál miatt... Amugy bárhol rámehet a haj boltba bárhol...


De mivel ismered a mùltját igy sose fogsz benne megbizni... Mindenkinek van mùltja örülj neki hogy sok csajjal volt igy 5 6 év utàn nem fog azzal jönni hogy még nem élte ki magát stb stb...

De jobb lenne ezt letiztàzni még igy az elejèn mig nem vagytok szerelmesek

2020. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan mondom lekell jönnöm a gyakorikérdésektől mert az emberi b..taságtól lassan agyf...szt kapok.
2020. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Megcsal.... ezt csak a vak nem látja. Még talán a hajszál nem olyan vészes,ha sokat lóg csajokkal.Na de az óvszer és a sikosító?? Tuti,hogy félretosz... hagyd el ,de tényleg! nem hiányzik neked még egy ilyen alak az életedből. Ez a férfi nem fog megávltozni,évek óta gyűjti maga köré a csajokat,félre dugdos...jobbat érdemelsz.
2020. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok reménnyel kecsegtetlek, de ha van még időd rá, akkor járjatok együtt, aztán eldől valamerre...
2020. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
22%
Gumi és síkosító a szobájában? A helyedben megnézném, hogy nincs-e fent a rosszlányokon... de jelezd, ha megtaláltad!
2020. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
44%

Szia! Elolvastam a kérdésed és szerintem a barátod szexfüggő. A fekete hosszú haj gyanus nekem egyszer énis találtam egy hosszú fekete hajszálat a barátom ágyában..kiderült hogy a Kozsójé volt.. azóta már szétmentünk! Szóval én nem a csajok miatt aggódnék fiuknak is lehet hosszú hajuk. A lánybarátokról meg ne is beszéljünk, jó lenne ha tisztáznátok az identitását.

Egyéjszakás kalandok, szex a vadonban ? Ezek elég komoly dolgok szerintem vigyázz vele mert tipik odvas farkas típus..

2020. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve ezeken a kommenteken. Még nemrég mentünk szét az exemmel (október végén) és nem hiszem, hogy megint ezt érdememlem. Hát én nem nyomozok utána, legyen csak lelkiismerete ha olyat tett és vallja be. Csak akkor meg ne húzzuk sokáig egymás idejét.
2020. jan. 14. 01:23
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Előre is bocsi, ha kicsit "szakmailag" kielemezlek, de csak segíteni próbálok. Szóval valljuk be, hogy kb. az első utadba kerülő pasi karjába szaladtál úgy, hogy az exed még bőven benned van és még minden negatív élmény olyan, mintha tegnap lett volna. Féltél, hogy úgy jársz ezzel a pasival is, mint az exeddel, sőt valójában a múltból való nagy menekülésre koncentrálva gyorsabban észre is vetted a jeleket, hogy ismét kifogtál egy idiótát. Azt tanácsolom, hogy szakíts a sráccal és egy ideig ne pasizz, hanem próbálj felállni a padlóról előbb, mert másként -barmilyen fura-tudat alatt olyan pasikat fogsz keresni, mint az exed, csak azért, hogy elhitesd magaddal, hogy minden pasi ilyen. Szóval előbb építsd fel azt, amit az exed lerombolt és utána keress tarsat, sok sikert hozzá és fel a fejjel.
2020. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rockarc ***** válasza:

Megerositem #8-ast. Az elet eleg nagy tanitomester. Ha ad egy feladatot azt jobb, ha elvegzed, mert kulonben ujra es ujra feladja. Kapard ossze magad es ne kezdj addig uj kapcsolatba, amig nem allsz stabilan a ket labadon. Nem vagy megkozelitheto, igy csak a szoknyavadaszok fognak probalkozni nalad. Az osszes ilyen lesz, amig nem vagy tul rajta.


43F

2020. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az exem, minden kapcsolatot lezartunk. Reszemrol erzelmek iranta mar nincsenek, viszont a jelenlegi barátomat szeretem, csak egy kicsit bizalmatlan vagyok még, de remélem ez meg fog szűnni. Ezt az idő úgyis ki fogja alakítani, hogy alakul majd a sorsunk.
2020. jan. 14. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!