Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír ha fent van?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem rég összejöttünk és az elején még elég lelkesnek tűnt írt bedzélgettünk elég sokat. Az van hogy mostanában is ír meg keres ő is neg hív telefonon néha , persze én is ugyanúgy de van ami zavar hogy pl írok neki messengeren és azt látom hogy elérhető orákig de nem nézi meg amit írok persze később szokott válaszolni de azt nem értem ha a messengeren elérhető az állapota akkor ő fent van vagy lehet nincs is telefon közelben csak a messenger mutatja hogy elérhető ? Nagyon zavaró mert ilyenkor azt gondolom hogy lehet mással beszélget és nekem nem válaszol csak orák mulva .

2020. jan. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Lehet dolgozik például ott
2020. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánszféra is van kapcsolaton belül te azt feszegeted épp.
2020. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

egyrészt van olyan, hogy elérhetőnek mutatja, de nem használja az oldalt aktívan

másrészt meg attól, hogy összejöttetek, nem kell minden szabad percében veled lennie, simán lehet h egy barátnőjével beszélget


nyilván ez nem ugyanaz a szint, de egyszer jártam úgy, hogy pár napig beszélgettünk egy sráccal, az első 3 nap nagyon ráértem, úgyhogy gyorsan válaszoltam mikor írt, így ott még nem tűnt fel milyen

de 4. naptól már az volt, hogy ha felléptem facebookra, ő tényleg azonnan írt és ha nem válaszoltam 5 percen belül, jött az újabb üzenet, hogy mit csinálok, mással beszélek, mi a bajom stb. (ja és az elején tisztáztuk, hogy teljesen baráti alapon beszélünk és ebből nem is lesz több, csak hát ezt ő nem fogta fel, mint kiderült)

először még próbáltam tisztázni vele a helyzetet, de 5. napon tiltottam, azóta is ő az egyetlen tiltásom, mert nem szoktam alaptalanul ilyet, de ez már zaklatás volt


mégegyszer mondom, ez nyilván nem ugyanaz, csak érzékeltetés a példa

ne kombinálj és ne kezd el zaklatni csak mert nem reagál azonnan ha amúgy minden rendben köztetek

nem szűnt meg az eddigi élete, barátai

2020. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neki ezt nem tettem szóvá nem zaklatom . Ezért írtam ide ami aggasztott mert nem akartam zaklatni ezzel lehet csak tényleg nincs a teló nála vagy bármi más ok , igazatok van köszönöm nem kéne kombinálnom, kicsit lazábban nyomom inkább mert nem érezteti velem végül hogy baj lenne , ha velem van oda bújik öllel , csókol . Ment a zöld kéz .
2020. jan. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!