Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fusztral az eletkorulme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fusztral az eletkorulmenyunk kozotti kulonbseg, el fog ez mulni?

Figyelt kérdés

O gazdag, szinte tokeletes csaladbol jon, en zuros-inkabb letagadnam- "csaladbol".

2-3x annyit keres,mint en, 2 diplomas, nekem csak egy szakmam van. O mindent megkapott, kocsit, lakast, en felarvakent nevelkedtem, nem nagyon volt lehetosegem egyetemre, most szeretnek jarni, de foallasban muszaj dolgoznom,hogy eltartsam magam, amilyen szakra szeretnek jarni az pedig levelezon nincs a varosban, igy sajnos nem tudom fejleszteni magam, mas meg nem nagyon erdekel. :( (egyebkent vegyeszmernok kepzesrol van szo).


Nagyon nagyon zavar, szerintem sosem tudnek ezen tullepni.

Lehet mas csaj orulne neki,hogy gazdag a pasija, de engem ez rettentoen idegesit. Marmint a tudat,hogy egy hasonlo lany kellene melle,nem egy ilyen,mint en.

Tudom,hogy nem kellene ennek gondnak lennie a reszemrol, de eleg sok komplexust sikerult begyujtenem otthonrol es mar ketlem,hogy valtoztatni tudok rajtuk.

Ugy ereznem, ha barmit is fizetne helyettem,hogy.. nem is tudom megfogalmazni, de szornyu erzes.


2020. jan. 26. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna ezen rágódni! Gondolom ismeri a múltad.És semmi szégyelni való nincs ebben!
2020. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője, de nem a különbség, hanem a rengeteg frusztrációd és komplexusod miatt. Nem te tehetsz arról, hogy milyen családba születtél, milyen kezdő lökést kaptál a szüleidtől és az élettől. Választhatott volna mást is, de ő téged választott, mert téged szeret. Ezt tudatosítsd magadban. Ha nem megy, akkor pedig engedd el, és hagyd, hogy boldog legyen.

Tudnám a saját példámat írni (nálunk épp fordítva van), csak most nincs időm. Mindenestre mi elmondhatatlanul boldogok vagyunk együtt, mindenféle komplexus meg bármilyen negatív gondolat nélkül. Ezek csak megmérgeznek egy kapcsolatot.

2020. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Hlye vagy! Elvezd a helyzetet h ilyen pasid van!Mas meg nelkuloz egy csóró mellett.
2020. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Valahol minden férfi szeretne valami olyat nyújtani a nőnek, amit a nő magától nem tud elérni.
2020. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!