Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a jelenség normális akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jelenség normális akkor, ha minden nap szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Ha 5 napja minden nap szeretkezek a párommal, normális az, hogy úgy érzem egyre kevesebb a spermája. Tegnap például úgy végződött a szeretkezés, hogy kivette belőlem és hirtelen a számba rakta. Ott is ment el. Így tökre éreztem, hogy sokkal kevesebb sperma jött ki, mint pl. pár napja.
2010. júl. 22. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális.Mindennap kielégül..ha jópár napig nincs szex sokkal több spermája lesz. :)
2010. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, normális. Nem tudom miért van ez, de normális. 20L
2010. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen természetes jelenség. nincs ideje ujratermelnie olyan sokat. ezért modnják azoknak akik teherbe akarnak esni h 2 naponta próbálkozzanak mert ennyi idö alatt termelödik elegendö mennyiségü sperma
2010. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha napi egyszer durran, akkor szerintem nem kéne, hogy kevesebb legyen. Ha utána még titokban ráránt 1-2-szer naponta, akkor esetleg megeshet, de igazából nekem csak akkor szokott látványosan kevesebb lenni, ha egy nap sokszor megyek el, akkor a végére kevés lesz. De másnapra újra minden renben.

Akkor is kevés jön, ha rövid, kapkodós a szex.

2010. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy az orgazmus intenzitása is kisebb? Mert egyszer valahol olvastam, hogy minél több "anyag" jön ki, annál nagyobb élvezet a pasiknak.
2010. júl. 22. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
15:57es az ejakulátumnak csak a töredéke spermium, semmi összefüggés nincs a spermium termelődési sebessége és az ondó mennyisége között.
2010. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincs összefüggés a sperma mennyisége és az élvezés mérete között.
2010. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt rövid és kapkodós a szex és nem hiszem, hogy ráránt. :)
2010. júl. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!