Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek születésnapjára?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó. A hétvégén születésnapja lesz. Mindenképpen szeretnék venni neki valamit, viszont még nem ismerem elég jól. Mit vehetnék neki, ami nem nagy melléfogás?
2020. jan. 27. 18:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Nőnek lenne az ajándék
2020. jan. 27. 18:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Csoki, virág, plüss, ha szereti az ilyesmit.
2020. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el vacsizni/főzz neki valamit.
2020. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én svédmasszázzsal és lávaköves masszázzsal ajándékoztam meg. Mellé kapott még egy szép cserepes virágot, hogy valami maradandó is legyen.

Én mondjuk masszőrködöm (hobbiból), neked is van biztos valami hobbid, ami által meglepheted.

2020. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi, vízöntő nők,szeretjük a maradandó élményeket,és a csillogó csecsebecséket. Ajándékozd meg egy kellemes programmal, de kalkuláld bele, hogy valószínűleg nem szeret fagyoskodni🙂 És lepd meg egy apró, Swarovski köves, rózsaszín fülbevalóval.

Szép hétvégét kívánok nektek!

2020. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hany eves az illeto de konyorgom nehogy vegyel neki vmi plusst. Nekem van nehany relikviam de nem azert h meg tobb legyen.

Virag (nem cserepes hanem vagott nert nem a nagymamadnak veszed-kiveve ha egyebkebt tudod rola h szereti gondozni a novenyeket es nem szereti a vagott viragot). Csoki eleg szemelytelen hacsak nem tudod mi a kedvence. Ekszer attol függ h akarsz-e kolteni egy ilyen friss kapcsolatra az elozonek igaza van h egy egyszeru swarovski ekszerrel nehez melleloni-de csak akkor vegyel fulbevalot ha ki van furva a fule... es mondjuk lattad mar eleteben ekszert viselni.

Esetleg meg valami kozos program.

2020. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!