Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes ajándék lenne ez,3....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ajándék lenne ez,3. évfordulóra?

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk 3 éven együtt, és most fogunk összeköltözni. Arra gondoltam hogy idén nem vásárolok hanem vettem egy csomag levélpapírt,borítékkal és az egész szintén egy nagy borítékban van. Gyerekes volna ha az lenne az ajándékom hogy a papírokra írom a 3 évet amit adott nekem?Ő 25 én 20.

Köszi a válaszokat illetve ha megtudom oldani főzök valamit és gyertyát teszek ki, de ha nem jön össze szerintetek ciki:S?


2010. júl. 22. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, jóez
2010. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kevin42 ***** válasza:
Én mint fiú nagyon örülnék ha egy lány ilyen ajándékot adna...:D Aranyos! Sajnos egyre kevesebb az olyan lány aki ilyen egyedi ötletekkel oldja meg a dolgokat, nem csak egy pólót vesz....
2010. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én boxert szoktam, bocs nem hagyhattam le, de én szeretek ilyeneket vásárolni és nem csak névnapra,hanem alapból, biztos furcsa mikor a férfi alsóknál kutatok a boltbanXD


Amúgy ez az első ilyen,remélem elteszi,és én meg pirulok ha olvassa:)

egyébként arra is gondoltam hogy valamelyik oldalra verset is írok(mert egyik hobby-m ez).

2010. júl. 22. 18:23
 4/10 kevin42 ***** válasza:
A nővérem olyan ajándékot csinált a barátjának, hogy a teste különböző részeire felírt betűket. Kinyomtatta rendes papírra szóval nem otthoni nyomtatón, és ha összerakta a barátja az jött ki hogy szeretlek!:D Azt mondta nekem hogy nem olyan helyekre írta a betűket, de utólag visszanézve biza voltak olyan helyen is 1-2...:D Nem is értem, hogy mert civil nyomdába kinyomtatni, de ez az ő dolga...:D
2010. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kevin42 ***** válasza:
ja és utcsó kettő Én vagyok...:D
2010. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hm...az a betűs tuti ötlet,de azt máskor,vagy most h mondod lehet kipróbálom csak más szóval,hátha jobban végződik az est:)
2010. júl. 22. 18:43
 7/10 A kérdező kommentje:

vagy még arra gondoltam hogy piros szalaggal kötök a felső részemre egy szalagot és vegyek egy hozzá illő bugyit:)

Vagy ez mind együtt:)

2010. júl. 22. 18:44
 8/10 kevin42 ***** válasza:
nem tudom, Az biztos, hogy szereted, ha ennyit gondolkodsz rajta! Majd meséld el milyen volt az este!:D Előzők...
2010. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerntem meg nem rosz ötlet ez a boritékos!Meg amugyse azt fogja nézni a bartod hgy mit adsz neki!:ĐSok boldogságot:Đ
2010. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) 15.én lesz majd,addig meg is írom illetve már a fele meg is van, a képek is:)
2010. júl. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!