Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szerelmem a saját neméhez vonzodik (vagyis meleg)? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Hát van egy fiú, aki szeretek, megtudnék érte halni, komolyan. anyira jól néz ki, a belsője, ahogy megismertem teljesen odáig vagyok érte. nemis tudnám elképzelni mással, de kiderült, hogy meleg... Teljesen depis lettem.

Ha valaki meleg, el lehet valahogy érni nála, hogy újra a lányokat szeresse? vagy semmi esélyem nem lehet nála szerintetek? L


2010. júl. 23. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
lehet, sok meleg azért meleg, mert szeretre vágyik, sé mindegy neki hogy nő vagy férfi, probáld meg
2010. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Próbáld meg, talán rájön hogy a női nem is vonzó :)

Ha szerencséd van rádöbben arra hogy biszexuális.

Mondjuk nem sok esélyt látok..de nem veszítesz vele semmit.

2010. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
pont most volt az a rész:D bedobta a lovat az mekkora:D:D:D
2010. júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Mond meg neki,hogy popószex párti vagy,sőt oda jobban szereted.Lehet ez hatásos lenne nála.És te is vegyél egy műbránert,mert lehet,hogy kapni is szereti,nem csak adni.
2010. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegetatív diszfunkcióról van szó. Kezelés sajnos nincs.
2010. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha divatmeleg akkor persze :) Ha tényleg meleg akkor semmi esély.
2010. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
XD Hát ez cink.
2010. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!