Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell csókolózni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Nem nyelvesre gondoltam.

Figyelt kérdés
Tudom hogy magától fog jönni meg minden,de mégis kellene 1 kis leirás.
2010. júl. 23. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinyitod nagyra a szád, mint az áldozatát lenyelni készülő óriáskígyó, a karod a nyaka köré tekered és bekapod az ajkait, majd bezárod a szád. Ezt folyamatosan kell csinálni!

Bármely testrésszel elvégezhető!

2010. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nyelves a csókolózás. -.-"

Mért milyenre gondolsz?

2010. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talán szájrapuszival.

keress képet.

nézz vmi videót.

hajrá

2010. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg előbb kérdést feltenni. Milyen a csók, ha nem nyelves? Az egy szájrapuszi max csak.
2010. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyárekek!

Nem csak a nyelves csók a csók. A nyelvest hívják francia-csóknak. Attól még a sima csók is csók. A szájrapuszi meg megint egy külön dolog. Az csak annyi, hogy megpuszilod a száját. A sima csóknál meg simogatod az ajkaiddal az ő ajkait. Szerintem sokkal jobb, mint a nyelves. Érzékibb meg gyengédebb :)

2010. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek.

A sima puszit is szokták csóknak hívni. Pl. "Csókot lehelt az anyja arcára."

Egyébként rendesen úgy add neki a szájára, mintha megakarnád puszilni pl. az arcát. De ezt így nem lehet leírni, meg elmagyarázni, adja majd a szitu. :)

2010. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!