Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szallo angyal kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt.Régóta beszélget az exével ami nekem nagyon nem tetszik. Szoltam neki többször is hogy engem ez zavar és elszomorít. Azt mondta hogy nincs semmi közöttük csak jó vele beszélgetni. Egyetemen ismerkedtek össze és most az audiban dolgoznak. Első párkapcsolatom igy nem tudom hogy mit tegyek.

2020. febr. 14. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozik is vele rendszeresen a cégen kívül? Ki keresi a másikat? Sokat beszél neked róla?
2020. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
ó ott nem csak dolgoznak... :)
2020. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Viszonyuk van...Ez szinte biztos!
2020. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó vele beszélgetni...

Nagyon gyanús...

Én nem bíznék benne. Ha ex akkor az legyen ex. Amúgy sem hiszek a férfi női barátságban.

2020. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!