Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnatok ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ha a parotok ezt csinalna?

Figyelt kérdés
Nem igazan jo a parom szuleivel a kapcsolatom. Egyik nap kihangositva felhivta oket ,epp meselni szeretett vna valamit nekik,majd szoba hozott ,hogy en is ottvagyok.. erre atvaltotta a telefont a kihanhosito modbol rendbesre,mintha attol felt volna hohy valami megjegyzest tesznek ram a szulei ami esetleg rosszul esne nekem ... ezt hogy kene kezelnem ? Oszinten kicsit bant hogy ilyen a viszony ..
2020. febr. 16. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én kinyomoznám, h mi a baj! Csak ezt tudod csinálni ha nem szeretnél találgatni...Elosszor szerintem a párostól kérdezz ra csak arra vigyázz, h ne számonkérően tedd hanem teremtsd meg a hangulatot, h kellemes beszélgetésbe le tudjatok bonyolítani. Mert ez neki is kellemetlen és lehet ő is megkönnyebbülne!
2020. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit nyomozzak? Tudom hogy nem jo a viszony.
2020. febr. 16. 09:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, h mért rossz...vagy tán tudod? Ha sikerülne kiderítened, h mert ellenségesek veled talán tisztázhatnád...Nem gondolod???

Vagy mit akarsz? Tovább hisztizni, h nem szeretnek?

2020. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vagy talan nem tehetek ellene hogy ilyenek velem .. arra nem gondoltal? Egyebkent nem tudom mibol szurted le hogy hisztizem , de koszi a remek hozzaszolast
2020. febr. 16. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Csak segíteni próbáltam, szívesen!

Úgy látszik meg van mi a problémájuk veled...:)

2020. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tehetsz ellene akkor mert tetted ki a kérdést???XD
2020. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ? Es mi a problemajuk velem ha ilyen jol megismertel 4mondatbol ?
2020. febr. 16. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Pl, h értelmetlen logikát követsz.

1, ha tönkre megy egy gépezet attól meg nem fog működni, h tudomásul veszed, h rossz...Ki kell deríteni mibe van a hiba, azt megjavítani, h jól működjön.

2, Ha szerinted nem lehet orvosolni a problémád akkor mért tetted ki a kérdést? Ha kicsit belegondolsz...nem mondasz ezzel ellent saját magadnak? De inkább hagyjuk mert úgy néz ki, h nem csak butácska vagy hanem indulatos is...:/

2020. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Pároddal laksz, vele élsz, ő szeret, mit érdekel, hogy a rokonainak mi a gondja? Nem kell velük találkozni és kész.
2020. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem a szüleivel vagy együtt, hanem vele...
2020. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!