Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők! Voltatok már nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Voltatok már nyaralni a szeretőtökkel? Ha igen, otthonról hogy mentetek el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 18:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt ítélkezne bárki,nem rólam van szó,hanem a férjemről.Gyanús a keretmese,amivel indokolta az egy hetes távollétét.És nehezen leellenőrizhető.
2010. júl. 23. 21:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor én még nem tudok nyilatkozni. De nekem volt egy "szeretőm", aki nem is szerető, csak ilyen nyári kaland, mert évek óta egy helyen nyaralunk, mindketten a saját családunkkal, és összeismerkedtünk. Egyszer volt, hogy jöhetett volna velünk az aktuális barátom, és én azt mondtam neki, hogy inkább szeretnék csak anyáékkal lenni. Közbe meg persze ott volt a srác. De amúgy nem csaltam meg, mert kicsik voltunk még, semmi nem történt, csak elvoltunk, beszélgettünk, játszottunk, ilyenek. Történt vagy hány éve... Gondolom nem ilyen dologról van szó. :) 20L
2010. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mégis mi volt az indok?
2010. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az indok a továbbképző,külföldön...
2010. júl. 26. 14:09
 15/15 Kései Sirató ***** válasza:

Érdeklődj a munkahelyén.

Legközelebb: érdeklődj a távolléte alatt a munkahelyén.

Tőle meg kérdezgesd, h miről volt szó a továbbképzésen.

Ha van rá pénzed, fogadj magánnyomozót.

2011. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!