Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Akárhányszor veszekszünk a párommal, nem hadja hogy végig mondjam a bajomat, így az új veszekedésnél vissza térek az előző vita tárgyára is amit ő már lezártnak tekint. De én akkor se mondhattam végig amit szerettem volna és most sem..és nem fogja fel hogy ezért nem ért meg és ezért térek vissza rá mindig. Most engem néz hazugnak azért mert ő akkor is lezárta a vitát anélkűl hogy végig mondhattam volna..és a szemében én akkor át vertem. Pedig nem.

2020. febr. 18. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Párszor ha előfordul az nem nagy gond,na de hogy állandóan előforduljon az már nem normális dolog,szerintem alap dolog lenne végig hallgatni egymást te ezt meg teszed de ő nem, nagyon szemét dolog tőle, legalább is én így gondolom.

F

2020. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Tanuljatok meg vitatkozni. Egyszerűen ne hagyd neki, hogy félbe szakítson, kérd meg, hogy hallgasson végig.

Ezt egy nagy veszekedés közben nehéz megvalósítani, de nem is szabad hagyni, hogy idáig fajuljon a helyzet!

2020. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Írd le neki, és hagyd el őt. Ez az ember nem törődik veled.

Csak saját maga számít neki.

Meg lehet pl játszmázik veled, és arra használ.

Ne hagyd magad neki.

Keress valami magadhoz illő, figyelmesebb, aranyosabb társat, aki támogat, aki meghallgatja a te panaszaidat is; nemcsak saját magával törődik, hanem fontos neki a párja boldogsága, elégedettsége is; és, hogy egyenrangú felek, társak legyetek.

2020. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

*mert, nem fogod tudni neki elmagyarázni szerintem. Ha most nem hallgatott meg, később se fog;később se lesz kíváncsi rád szerintem.

max ha már elmentél mellőle , akkor veszi észre a hiányodat, de akkor már késő bánat lesz; mert ne hagyd magad neki, hogy visszakönyörögje magát hozzád; hogy ígérget fűt-fát. Ha most se törődik veled, aztán később visszakönyörgi magát, akkor azt gondolod, hogy fog? Max talán megígéri, 1-2 hétig úgyis lesz; de utána megint nem fog foglalkozni veled,a te érzéseiddel. Olyat keress, aki meghallgat, aki jóarc veled; aki nem vádol, hogy hazudsz, meg pl satöbbi. Hanem aki tényleg őszintén, szívből szeret. :)

2020. febr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen szerintem is hagyd el! Ő csak jatszadozik az hiszi körülötte forog a világ! Mindenkit meg kell hallgatni ilyet meg nem is hallottam 😂
2020. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom, olyan rövid lehet a mondandód.
2020. febr. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem volt ilyen, a halálba kergetett! Egy idő után les.zartam,közbevágtam és memgondtam ha nem hallgat végig, rácsapom az ajtót. Egy idő után egyszerűen rácsaptam az ajtót nem ebből fakadó okok miatt is. De rém irritáló az ilyen!
2020. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbász erőszakosabb lenni, ès igenis elmondod amit szeretnèl. Vagy kèsőbb, nyugodtabb körülmènyek között rátèrni. Ha nem megy, akkor jön az, hogy te se hallgatod vègig az ő mondandóját. Otthagyod, kimèsz, elmèsz akármi. Max hozzáteszem, hogy majd folytatjátok, ha ő is hajlandó vègig hallgatni..

Ha ez sem segít, nem hoz változást, vagy nem is sikerül kivitelezni, akkor a szakítást kell fontolóra venni. Ez így nagyon mèrgező tud lenni, hogy a sèrelmeidet mèg kibeszèlni se tudod, nincs rá megoldás, aztán mèg pluszba te is vagy ledorongolva.

2020. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!