Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok folyton állatkhoz hasonlítana titeket?

Figyelt kérdés

Sajnos(?) nálunk ez egyre gyakoribb jelenség lett és őszintén nem tudom mire véljem.

Konkrétan az van, hogy szinte minden alkalommal mikor beszélgetunk valamilyen állatnak nevez engem. Én vagyok a nő...pl reggel felkelünk, hozzá bújok, számomra romantikus pillanat lenne, majd ő rámnéz és: "kis békám", majd kifejti, hogy olyan gülü szemeim vannak pont mint egy békának. Aztán elég sokszor voltam már majom is, zsiráf, strucc, láma, ma este pedig kakadu. Rákérdeztem miért pont az, és azt mondta mert vicces fejem van. Minden állathoz tud valahogyan hasonlítani.

Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de komolyan kezd már zavarni. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy szerintetek ez normális, jelenthet valamit vagy én fújom fel? Hölgy társaim ti ehhez hogy viszonyulnátok?

Jogosan mondhatjátok, hogy én kell tudjam mennyire vicc vagy komoly, hisz 5 éve együtt vagyunk. Az az igazság, hogy régebb nem volt ez, nem tudom mire vélni...és már az is eszembe jutott, hogy megunt, már nem tetszem neki, ezert egyre jobban eszreveszi a hibáim ami zavarja őt és így teszi szóvá viccesen. Ezek mellett kifigurázza a mimikám is, bármilyen fejet vágok ő leutánoz és csúnyábban csinál, állítólag én is olyan hulye fejeket vágok és azért.


Jogosan hihetem ezt,vagy csak női túlagyalás áldozata lettem? Sajnos nálam ez megöli a romantikát, bármennyire is nem akarom.


Hálás lennék ha írnátok véleményt! 22n


(Nem vagyok azért csúnya sem,mielőtt valaki ezzel indokolna😄)


2020. febr. 25. 00:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Neki annyi a válasza, hogy "csak viccel,.. de hát ha az jut eszébe róla.. pont úgy néztem, pont olyan fejet vágtam"


Imádok viccelődni és hülyéskedni, de szerintetek egy nap 3 vadállathoz hasonlítva lenni szerintetek nem túlzás?

S úgy, hogy ezzel ellentétben sokkal kevesebb az az alkalom, amikor kedvesen, romantikusan néz és közelit felém...hanem leginkább csak olyan "cukin" megcibál, megsimogat, tudjátok mint mikor egy cuki kiskutyát megmarkolásztok.

2020. febr. 25. 00:18
 2/17 anonim ***** válasza:
Allitsd le! Vagy kezd el te is mindenfele allathoz hasonlitani!
2020. febr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Lehet azt hiszi hogy vicces vagy cuki.


Na menjél aludni, te kis zebra.

2020. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezt átérzem, kérdezö. A barátom engem is állatokhoz hasonlít, leginkább hörcsög, egér, egyéb rágcsálók, csirke, naposcsibe, a kakadu is már megvolt. Engem is idegesít, de b#szok rá. 28/f
2020. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Akkor elmondom, hogy én a másik oldal vagyok. Én is mindig állatnak becéztem az exnőimet. De nem mindenféle állatnak, hanem mindegyiküket olyannak, amilyenre emlékeztettek. Az volt a becenevük. Volt pingvin, őzike, agár, puma, sün. Mindegyik kedves volt nekem, szeretetből hasonlítottam őket állatokhoz. Érdemes azt is tudni, hogy az állatokat jobban szeretem az embereknél, így nálam ezek az elnevezések nem degradálóak, inkább kitüntetőek voltak. Néha egy-egy nő, akivel csak rövidebb kapcsolatba bonyolodtam, kicsit sértve kérdezte is, neki nem adok-e valmilyen állat-nevet, mert tudták, hogy az csak a komoly barátnők érdeme.


Amúgy azért is szólítottam így a nőimet, mert sosem hívok senkit a nevén, emellett praktikus is, mert pl. Kati nevű barátnőm eddig öt volt életemben, így sokkal egyedibb egy jellemző állatfajta mint azonosító. És hogy a feminista kommentelők kérdését megelőzzem, engem is hívtak a nők álltnéven, de egyáltalán nem zavart, sokkal jobban szerettem, mintha a rendes nevemet használták volna.

2020. febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Szeret teged. Mely bizalma van feled. Oszinte. Ezt csak akkor engedi meg az ember,ha erosnek erzi a kapcsolatat. Erezd magad kitunteve es boknak kezeld.

N/37

2020. febr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Szép kis bók, te strucc. Vagy láma.


Bokoljom így a rokonainak. Annak.

Szerintem elég nagy tirpák lehet a baratod.

2020. febr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az en ferjemnek van egy elmelete h ahogy terebelyesedik az ember parja, annal nagyobb allat jelzot kap, igy lesz egerke, sun nyuszibol macko, balna:))) mondta h ha majd dinonak becez, kezdjek el figyelni a sulyomra:)) Viccet felreteve akkor

Jo ha becez barki barkit ameddig a masiknak nem serto. Teljesen mindegy h az emlitett allat cuki v sem, ha bant, ne hasznalja. En stabilan nyuszi vagyok (nem vagyok sem nyuszis, sem cicas, sem edibedi, de tole megszoktam mar, szeretetbol mondja), de nekem is rosszul esne ha eger, denever, kakadu, madarpok anyamtyukja lennek. Szoval allitsd le v ha ezt figyelmen kivul hagyja, szakits vele, mert tonkrevagja az onbecsulesedet hosszu tavon. Ez nem allatkert, hanem parkapcsolat. Szerintem csipkelodik.

2020. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
A efféle becézgetésed, kedveskedő kifigurázásod voltaképp a barátod öntudatlan erőfeszítése arra, hogy a vonzalma, kötődése feléd megmaradjon. 5 év együttlét után a vonzalom feléd mint nő felé szinte törvényszerűen csökkent, így nem mondhatja magának már őszintén azt, hogy a legszebb és legvonzóbb nő vagy a világon. Most próbál meg máshogy szeretni téged, meggyőzni magát, hogy ha nem is mint nő, de mint emberke mennyire aranyos és szerethető vagy. Neki tehát ez a becézgetés egy eszköz, hogy fenntartsa az elkötelezettségét melletted. A béka például ugyan nem a szépségéről elhíresült állat, mégis szerethető.
2020. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnék hozzá? 😀 Poénkodok most csak de ha direkt csinálná akkor megmutatnám mennyire elérhetetlenek ezek az állatok. Zebraként a sport pályán zsákmányállatként ha ott várna fognám magam és elmenekülnék. Békaként ki nem tudna húzni a fürdőkádból, majomként felvásárolnám a bolt banán készletét és mikor túrázunk felmásznék a fákra, kakaduként azt ismételgetném amit mond és zoológiailag bemutatnám az állatok viselkedését neki. 😀


Te meg miért nem kezded el növény neveken becézni pl. Hagymácska és stb. 🙂

2020. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!