Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem fura, hogy áthív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy áthív magához lányokat?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy a barátommal elmegyünk bulizni, jöttek volna a haverjai is, meg 1-2 barátnőm, nála alapoztunk volna. Végül nem szorgalmazta ezt, mert a haverja fel akar szedni egy lányt egy társaságból. Áthívta magához a 3 lányt, meg 1-2 haverját. Nekem nagyon rosszul esik, csak most említette ezt, hogy mi lesz a ma esti program. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet? Csak nekem sántít?

21L



2020. febr. 27. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy te miért nem mehetsz?
2020. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha buli helyett szimplán házibuli lesz, azzal szerintem nincs semmi baj, feltéve, hogy te is mehetsz persze, ami nekem természetesnek tűnne. Ha ugyanúgy meg vagy hívva, akkor picit túlreagálod,

de ha azt mondta, ne menj, akkor megértem, nekem is rosszul esne.

2020. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meghívva, eredetileg úgy volt hogy megyek, de utána megváltoztatta a programot. Otthon ülhetek.
2020. febr. 27. 11:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő az a “haverja”, aki fel akar szedni egy lányt a társaságból.
2020. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, felesleges a sok találgatás. Egy biztos, én biztos nem tartanék bulit a párom nélkül, itt valami nagyon bűzlik. Ha már a párunk zavaró tényező és kiiktatjuk...hát szerintem van miről beszélni. Remélem nem megcsalásra készül..
2020. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ő akar felszedni valakit.
2020. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ha jól értem, meg volt beszélve, hogy elmentek ketten + a haverok bulizni. De ebből házi buli lett és ő közölte, hogy "bocs drágám, de te nem jöhetsz"? Mondta egyáltalán, hogy miért nem akarja, hogy ott legyél? És te ebbe bele mentél, hogy "oké akkor ülök otthon, te csak bulizz a lányokkal nyugtodtan"?
2020. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ez így tényleg bunkóság, semmi épkézláb érve nincs arra, hogy te miért ne mehetnél, főleg, hogy egészen eddig az volt a terv. Én biztos nem hagynám, hogy így bánjon velem.
2020. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem hív, akkor dobd is ki. Ne legyél hülye
2020. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda véletlen hogy pont 3 lány 3 fiú lesz és te nem vagy meghívva..


Férfiként mondom hogy garantaltan meg leszel csalva

2020. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!