Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy nőnek jót tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőnek jót tenni?

Figyelt kérdés

Ha őszintén, emellett normálisan, legkevésbé sem bántóan megmondom, hogy nem értek egyet, akkor az a baj, hogy ellene vagyok és nem támogatom.

Ha inkább ráhagyom és látszólag mindennel egyetértek, amit mond, akkor az a baj, hogy nincs saját véleményem.

Szívem szerint az első módon járnék el, de egyszerűen nem tudom elég finoman megfogalmazni, hogy ne sértődjön meg.

A második módszer egy darabig békét teremt, azután mintha direkt provokálni akarna, olyan képtelen hülyeségekkel áll elő, hogy az kétségbeesetten józan ész után kiált. Ekkor vagy nyelek tovább, vagy összeszedem minden szeretetem és a lehető legkedvesebben próbálok hatni rá, aminek ismételten sértődés a vége.

Úgy érzem, mindent megteszek, hogy a legjobbat adjam, megis csak a legrosszabbat hozom ki belőle.



2020. márc. 5. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert nőből van (imádják a drámát). Ettől lesz neki izgalmas a kapcsolat.
2020. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Az én asszonykám sosem kötekedik. Keress te is hasonlót!
2020. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fejleszd a kommunikációs készségeket, vagy hagyd ott.
2020. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Jól kell kinézni vagy sokat kell a nőre költeni.
2020. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az ilyen, minfennel elégedetlen agyament csajokat minál gyorsabban ott kell hagyni, mielőtt még teljesen tönkre tennének lelkileg.

Inkább olyant ketess, akivel kölcsönösen szeretitek, tosztelitek egymás és ezeket nem csak tőled várják el egyoldaluan.

2020. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ne csak Te akarj egyoldalúan "jót" tenni. Ennek kölcsönösnek kell lennie mivel nem vagytok egymás szolgái.


Annyit várhat el tőled a másik, amit ő is ad neked.

2020. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy teszel jót vele,hogy otthagyod a pi---ba!

Ha tanul belőle jó,ha nem,nagy baj! Ez már nem a te gondod lesz.

2020. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan lehet egy nőnek jót tenni? Sehogy. A nőknek semmi nem jó.
2020. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!