Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A kedvesem külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A kedvesem külön él a családjától 2,5 éve. Van 2 fia akikért él-hal. Viszont a felesége nem igen engedi látni őket. Helyette viszont időnként beveti, hogy visszafogadná a kedvesemet, összezavarja, felkavarja. A válásuk folyamatban van.

Figyelt kérdés

És tönkretesz mindent közöttünk.2x már újrakezdték. NEM MENT. Gyakorlatilag együtt élünk de őszintén elmondta, hogy bármit megtenne, hogy a fiaival élhessen.Így engem sem tud teljes szívvel szeretni,hisz mindig "hazavágyik".35évesek vagyunk -nekem is van 2 fiam..

Megoldás lenne egy közös kisbaba? Tudom,tőle kellene kérdeznem de ő annyira hallgatag,sokat csalódott,pedig tényleg jó ember.


2008. nov. 21. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard gyerekkel magadhoz láncolni.

Egy férfinak ez néha nehezebb, mint egy nőnek, inkább csak támogasd a háttérből.

2008. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:
100%

-ahogy helyesen megfogalmaztad,nem szeret téged igazán,mert visszavágyik-valószínűleg ha lesz lehetősége,újra visszamegy-nem tanulta meg a leckét,hogy ott meg ő nem kell.


-az teljesen érthető,hogy szereti a gyerekeit,ez ellen bűn volna lépni-gondolom te is így gondolod-mert ezzel még a ti kapcsolatotok is megsínylené.


-gondolod,hogy közös baba apropóján teljes szívvel szeretne?..én nem hiszem.


-szeressen így,ahogy vagy!..vagy nem...,de legyen önbecsülésed!-ne a baba miatt szeressen! /de egyedül az miatt nem fog úgysem-sajnálom/

2008. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megegy baba? Szerintem nem ez lenne a megoldas. Ez felelotlenseg lenne, ha megegy baba szuletne, ne ezzel akard megfogni a parodat (bocs). Te tudod, de en biztos hogy nem szulnek egy ilyen, egyaltalan nem konnyu helyzetben. Gondolj a te 2 fiadra, gondolj a parod 2 gyermekere, szerintem a 4 gyerek lelki vilagavat apold, mert nem lehet konnyu nekik igy elni.
2008. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt. Ott volt a fia, itt meg én és a csaj zsarolta stb. Ő is elhagyott visszament se szó se beszéd hozzájuk a gyerek miatt, de 1napig bírta. azt kell megértnie, hogy egy gyerek nem tart össze egy kapcsolatot. Ha csak azért lennének együtt, már régen rossz, és sosem lesz boldog és nem valószínű, hogy a gyerekeknek jót tenne, ha olyan közegben élnének, ahol a szüleik állandóan marják egymást (gondolom nem véletlenül válnak) Én örülök, hogy a férjem (mert azóta elvett) visszament hozzájuk, mert így legalább rájött, hogy nem tud nélkülem élni, és le tudta zárni ezt a dolgot. Persze imádja a fiát, látogatja, de nem vergődik, tudja mit akar. Talán neki is jót tenne egy ilyen, ne küzdj érte foggal-körömmel. Ha szeret visszajön, ha meg ottmarad, akkor jó, hogy így lett, hiszen ő boldog, és Te sem vagy együtt egy olyan emberrel, aki nem szeret teljes szívéből. Ez az én véleményem!
2008. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Undorito már a feltevés is,"megoldásként" gyerekeet szülni,hohgy akkor majd nem fog neki hiányozni a két fia..
2008. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:


-Azt hiszem ,félreértettél.Én nem azt szeretném,hogy a két kisfia ne hiányozzon neki....

Sőt!Azt akarom,hogy hétvégenként-majd ha erre a NEJÉT A BÍRÓSÁG VÉGRE KÖTELEZI-hozza el a srácokat,legyünk együtt.Éljék a mi hétköznapjainkat.Csakhogy a neje nem engedi a közelükbe a páromat.Nem hozhatja el őket,mindíg kitalál valami okot,hogy miért nem lesznek éppen otthon amikor a párom elmenne hozzájuk.

Érted?Szörnyen őrlődik a szerelmem.És én is vele.Mert szeretem őt, problémástól,gyerekestől ,exestől :( :),mindenestől.

Ezért gondoltam,hogy talán ha lenne mégegy manócskája akkor ....

Nem tudom,mi a jó megoldás.

Ezért tettem fel a kérdést.

Üdv.:Krisztina Laura

2008. dec. 5. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!