Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már részvétel elnyomásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részvétel elnyomásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy volt e már olyan kapcsolatotok ahol megprobaltak elnyomni?



Ha igen, ez miben nyilvánult meg?

Hogy kezeltétek?

Véget vetettetek a kapcsolatnak? Mennyi idő után?


2020. márc. 13. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nős vagyok.
2020. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Igen volt. Elnyomtam a csajt, mindig az volt amit én akartam. De már kidobott ~10 év után. Szóval most kereshetek mást akit elnyomok.


- Ha passzoltok nincs elnyomás -

2020. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amióta összeköltöztem a "kedves" párommal, azóta csak ebben van részem.

28/F

2020. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, pl a mostani párom,ha beszéltem hozzá akkor direkt kifigurázott,hogy vidékiesen beszélek ami nem igaz..vagyis lehet tényleg néha ritkán 1-2 szóban hallatszik,hogy nem pesti de azelőtt soha senki nem mondott ilyet. Ő meg folyamatosan ezt nyomta...tudtam ha nem szólok neki,hogy fejezd be akkor odáig fog fajulni a helyzet,hogy meg sem merek szólalni ,mások előtt is majd elekzd kifigurázni ha megszólalok. Szóval mondtam neki,ha nem fejezi be ezt a nárcisztikus elnyomó ,önbizalom romboló játékot akkor vége. Azonnal abba is hagyta.

Ugyanitt észrevettem 1-2 dolgot és muszáj rászólni,az ilyen férfi azt figyeli meddig mehet el,és ha nem szólsz akkor képes a végletekig lehúzni,elnyomni téged.

Még friss ez a kapcsolat úgyhogy figyelgetem,de ha több területen is megnyilvánul még ezaz elnyomó viselkedés én biztosan dobni fogom,nem kell egy nárcisztikus férfi az életembe.


de egyszer volt ilyen pasim még fiatlon akkor nem volt tapasztalatom,mindent eltűrtem évekig. teljesen kinyírta az 9nbizalmam azóta vagyok ilyen éber ilyen téren..

2020. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyögni is vidékiesen nyögsz?
2020. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, de engem annyira nem könnyű elnyomni :) Megpróbált beleszólni az öltözködésembe, hajviseletembe, viselkedésembe, mindig másokhoz hasonlított (de még csak nem is finoman, nyáron az utcán meglátott egy fiatal lányt pitchanadrágban, és rábökött, hogy na, nekem is ilyenekben kéne járnom és hasonlók). Ezeket én leráztam annyival, hogy ha neki az tetszik, akkor rossz nővel jött össze. Valamennyit persze próbáltam a kedvére tenni, abból a szempontból előnyömre vált, hogy kicsit tájékozottabb lettem a divattal kapcsolatban, illetve kipróbálgattam, hogy mik azok a dolgok, amik csinosak is, és kényelmesek is, de ennél többre nem voltam hajlandó. Az önbizalmam nem sikerült letörnie, én ezeket mindig elintéztem egy vállrándítással vagy vitával, de végül másfél év után kiléptem az egészből, mert elegem lett.
2020. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!