Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek nektek a motoros fiúk?

Figyelt kérdés
Nem a kis 50cm3-es robogókra értem hanem bejönnek nektek a nagymotorosok? 17f
2010. júl. 25. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
nem jönnek be, nagyképű kisp0csű mindegyik
2010. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be!
2010. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek :D még a robogósok is ;)
2010. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ja nekem is nagyon bejönnek...még tálán jobban szeretem a motrokat mint a kocsikat..nem tudom h miért...de inkább a sport motrokat szeretem...aminek olyan jo a hangja...xD
2010. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy kevés olyan lányt lehet találni aki szereti a motorokat:)pedig egy motoros mellé legtöbbször egy olyan illik
2010. júl. 25. 13:29
 6/16 anonim ***** válasza:
ha van motorja az akár jó is lehet. viszont ha nem tud másról pofázni, csak a motorokról, attól falra mászom..
2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"az a baj hogy kevés olyan lányt lehet találni aki szereti a motorokat:)pedig egy motoros mellé legtöbbször egy olyan illik"


Ez bizony így van, kedves kérdező! Hosszú távon biztos, hogy csak egy motoros csajjal fog működni. De én azt vettem észre, hogy elég sok lány szereti a motoros pasikat! Szóval, ne add fel!


Egy motoros csaj

2010. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én imádnám ha motorozna a pasim..és én is szivesen motoroznék,de anyáék szerint még túl kicsi vagyok.:D

egy 16. éves lany.:)

2010. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jajj, én imádom a motorokat is, meg a motoros pasikat is. Meg szeretek egy pasit átkarolva suhanni végig az úton, nagyon romantikus tud lenni.

Nem is értem, hogy a többieknek mi baja azzal, ha valaki motoros. Persze én sem ez alapján választok pasit, mert enél azért minden más fontosabb, de biztos, hogy nem negatív irányba befolyásolja az összbenyomást.

Egyetlen baj van csak ezzel: azért a motorozás veszélyes sport, és biztos félteném hosszú távon. De egy pasi inkább legyen vagány, bevállalós, mint kis nyuszimuszi...

2010. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem jönnék össze motorossal..

nincs kedvem temetésre járkálni...:)

2010. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!