Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon jól kijövünk egymással,sok közös dolog van bennünk, nagyon szeretjük egymást, de valami mégis elront mindent. Mindig a múltról kérdezget. Van 2 exem és mindkettőjükkel kevesebb mint egy hónapot voltam, úgy hogy szinte semmi nem történt köztünk. (15 voltam). Mindketten elég csúnyán összetörtek. A barátom minden kérdésére válaszoltam ezzel kapcsolatban, mivel semmit nem szeretnèk rejtegetni előle. Mindig csak azt ismételgeti hogy hogy lehettem ennyire naiv ès buta. Neki is volt egy baràtnője tavaly, több hónapig. Mindig felhozza ezt hogy az exeimről kérdezget ès elkezd szomorkodni, ami engem is szomorúvá tesz. Mit tehetnèk? Nagyon szeretem őt, ès bármit megtennék érte. Annyiszor elmondtam màr neki, hogy semmi oka az aggodalomra ès csak őt szeretem.

2020. márc. 18. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj. Akkor ne mesélgessetek az exekről, ha ennyire nem bírja a gyomrotok.
2020. márc. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem mi a baj. Én nem szeretek mesélgetni, de ő mindig felhozza a témát
2020. márc. 18. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg hogy nem mesélsz, pont. Ne légy már nyámnyila, vannak határok

Szerelem nem az, hogy bármiben behódolsz, mint a pincsikutya.

2020. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Éppen felépíti benned a bűntudatot, hogy uralkodhasson rajtad és zsarolhasson.

Én a helyedben szakítanék, mielőtt átveszi az életem irányítását, hiszen én olyan naiv és buta vagyok.

2020. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyersen fogalmazott az első, de igaza van. Állíts le határokat és mondd meg hogy nem akarsz már erről beszélni, volt elégszer róla téma.


A másik hogy ne engedd soha hogy úgy beszéljenek veled ahogy ez a gyerek teszi. Mi az hogy buta vagy és azon kattog hogy mennyire naív voltál? Mindenki hibázik és a hibákból tanul, fejlődik (remélhetőleg). Nincs joga így beszélni veled, hiába a párod. Védd meg magad és állj bele ilyenkor, hogy megtanulja hol a helye.


Van különbség aközött hogy elismered a rossz döntéseidet és aközött, hogy türelmesen hallgatod ki hülyézget le, főleg hogy az elvileg szerelmed az.


Fél év után aggodalomra ad okot hogy még mindig ezen rugózik és főleg hogy így beszél veled, lehet ezt nem kéne erőltetni tovább, de te tudod.

2020. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már innen látszik, hogy egy önbizalomhiányos, birtokló egyed a srác, a lány meg túl naív, hogy felfogja. Ha valaki összetör, na az ő lesz.
2020. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazatok van
2020. márc. 18. 07:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj ebből a kapcsolatból. Nagyon romboló. Egyszer arra ébredsz hogy a rabszolgàja vagy és nem tudsz menekülni.


Normàlis embert nem érdekli a múlt, előre nèz és felemeli a partnerét nem pedig sàrba tapossa.

2020. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!