Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha kimondom és kimutatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha kimondom és kimutatom az érzéseimet iránta nem?

Figyelt kérdés

Mert barátnőmmel 3 és fél hója imádjuk egymást mint atom és van nagyon gyakran mikor úgy érzem hogy magamhoz kell ölelnem és puszilgatni,csókolgatni meg ilyesmik amiket meg is teszek ami nem gond hogy van mikor pár percenként csinálom?:)Ezért gyakran van hogy "gyakoroljuk" miattam a csókolózást akár fél óráig is megállás nélkül:$:)

Meg általában 10-ből 8x ha összebújunk,ölelés,puszi,csók van akkor ki is mondom neki hogy pl nagyon szeretlek drágám vagy kicsim akár a fülébe súgva azt így elgondolkoztam hogy talán túl érzelmes vagyok meg hogy nem gond ha ennyire kimutatom az érzéseimet iránta?


2010. júl. 27. 01:16
 1/3 anonim válasza:

nem.

ez nagyon jo :)

2010. júl. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár minden pasi ilyen lenne.:) De nem baj, nagyon jó. :D
2010. júl. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az jó hogy kimutatod az érzéseid.

Viszont nekem ez már sok lenne, én szeretem a páromban a gyengédségét a szeretetét az odaadását,de emellett a büszkeségét keménységét uralkodó tiípusát stb stb.

2010. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!