Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretkezunk már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezunk már?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 5 hónapja nem feküdtünk le... Rengetegszer volt köztünk problema a szex, de eddig ez a leghosszabb idő, hogy nem ért hozzám. Nagyon belefáradtam már lelkileg, nem értem mi baja van. Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy 30 éves pasi nem akar szexelni. Sokszor volt rossz élménye, nem tudott kielégíteni, 1 perc vagy annál hamarabb elment, szóval nem voltunk hű de jók az ágyban, talán fél? Én már nem tudom mit tegyek. :'( Könyörögni a szexért, olyan megalázó. Évek óta mondom neki, hogy meddig megy ez még így. Régebben is MINDIG én kezdeményeztem, 10bol 9szer tuti. Ő soha nem jött hozzám, mindig en közeledtem... Es akkor lett szex. Miért nem tud férfi lenni? Miért nem csókol meg soha? Miért nem jut eszébe, hogy hónapok óta nem feküdt le velem? Teljesen magam alatt vagyok. Mit tehetnék még???
2020. ápr. 22. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ott kéne hagynod. Ez nem fog változni.
2020. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért vagy vele?


Nem is való neki kapcsolat!

2020. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Verziók:

1. Telesírod a zsebkendődet

2. Tudomásul veszed, hogy ami úgy totyog, mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa az egy kacsa.

Ennek nyomán: Szakítasz, különköltözöl. Előfizető tagként felregisztrálsz egy társkeresőre. Kibróbálsz 200 faxt és kiválasztod a megfelelőt.

Mondom ezt férfiként, mivel nekem egyszrűnek tűnik. Lehet némelyik tökösebb nő megtudná erősíteni működik-e ez a módszer.

2020. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Na ne legyél már ilyen szomorú, hagyd el azt cső.

Érdekesség: Én még sose szexeltem 27 éves F létemre.

2020. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek vagytok együtt ha ennyire nem érdekli a másik felet hogy tegyen a kapcsolatért és érted hogy működjön és jó legyen mindkettőtöknek?Mert tudja hogy te igy boldogtalan vagy és nem tesz érte semmit akkor minek ez a kapcsolat?
2020. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha régen is mindig csak te kezdeményeztél, akkor nem tudom, hogy mégis mire számítottàl? 🤔Csodára? Olyan nincs. Az élet nem mesekönyv. Ennyi év alatt már rég leeshetett volna, hogy nem lesz több szex, mint ami van. Hagyd el, ha elégedetlen vagy vele.
2020. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
És? Olvass helyette.
2020. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

A napi

- ver a pasim

- leszól a pasim

- csal a pasim

- aláz a pasim

- nem dug meg a pasim

DE NE MONDJÁTOK, HOGY SZAKÍTSUNK, MERT SZERETEM poszt

(a kívánt rész aláhúzandó)

2020. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert ronda vagy
2020. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2020. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!