Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ha valami miatt stressze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ha valami miatt stresszes vagy ingerült, többször is bunkó stílusban beszélt velem. Persze utólag bocsánatot kér. Jobb, ha szakítok?

Figyelt kérdés

Tudja magáról, hogy túl lobbanékony, illetve mondta is hogy igyekszik ezen változtatni dehat ahogy látom nem sok sikerrel. Kb fél éve vagyunk együtt, de én így nem akarok hosszú távon lenni valakivel, nagyon gáz ez szerintem. Az, hogy utólag sajnálja, eső után köpönyeg. Miért nem lehet előtte gondolkodni??

Ami fura, hogy egyébként törődik velem meg kérés nélkül segít ha van valami, szamithatok rá, de ez szerintem eleg nagy probléma amit leírtam:(

Azért nehéz mert jól megvagyunk ezt leszámítva, illetve ilyen nincs sosem hogy órákig haragot tartanánk stb, tehát meg tudjuk beszélni a dolgokat de szinte mindig van a konfliktus (nem nagy dolgok) es a megbeszélés között egy ilyen rész...

Sosem volt még hasonló barátom és őszintén szólva ha ez így marad akkor inkább leszek szingli...

Változhat ez szerintetek, vagy felejtős?

Kb 3-4 ilyen eset volt eddig.

27/f 24/n (én vagyok a nő)



2020. ápr. 22. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire súllyos egy ilyen vita?
2020. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz pontosan a bunkó stílus alatt. Nekem nagyon vastag a bőröm, szinte lehetetlen megbántani, ha nem szándékos és ellenem irányuló, így ha nem valami durva dologra gondolsz, akkor személy szerint lehet, hogy simán el tudnék viselni egy ilyen jellemhibát.
2020. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vészes általában, vagyis nem lenne az, de tenyleg az a stílus amit párszor megengedett magának... Kb kiabrandit. Pedig en nyugodtan szoktam megbeszelni ha van valami amiben nem értünk egyet tehat nem kezdek el kiabalni stb. Aztan utolag bocsanatot ker de igy hogy vegyem komolyan?? Sehogy:(
2020. ápr. 22. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen, nem javult. Sőt. Habár, mi nem mindig tudjuk ezt megbeszélni sem... Ez sokszor feszültséget fog okozni benned, amivel együtt kell élned. Ha nem akarsz ilyen mindennapokat (bár nem tudom, milyen sűrűn fordul ez elő) akkor hagyd ott, vagy próbáld a tudtára adni, hogy ez így nem jó. Főleg, ha apróságok. Nekünk is azok... gondolj bele, hogy hogyan fog az lezajlódni, ha tényleg nagy lesz a gond.
2020. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a saját kérdésedet. "Én így nem akarok hosszú távon lenni valakivel." Ha ez neked nem fér bele, akkor mindenképp érdemes továbblépni.

A magánvéleményem egyébként az, hogy a tiszteletet egy vita közben is meg kell adni a másiknak. Ha valaki erre egy fél éves kapcsolatban is képtelen, amikor még rózsaszín köd van, akkor mire lehet számítani a későbbiekben, majd megüt legközelebb, ha gurul a gyógyszere? Amúgy egy dolgon érdemes elgondolkodni, hogy ő hajlandó-e dolgozni azon, hogy ez változzon. Ha igen, és sikerül is haladást elérnie, akkor még lehet adni egy esélyt, egyébként nem érdemes pocsékolni az idődet.

2020. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2020. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha ennyi miatt szakitanal akkor nem a lobbanekonysagaval van bajod. Persze a konkluzio ugyan az hagyd ott.
2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hagyd el .
2020. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most kételyeid vannak..... Később jobban fog zavarni. Abban nem hiszek, hogy vki ekkorát tud változni.

Ha nem tudod elfogadni, kezelni, ne tedd. Hidd el van olyan, aki megfelel az elvárásaidnak. Érdemes keresni.

2020. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!