Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a párom "másra"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a párom "másra" gondol szex kozben?

Figyelt kérdés

Az elojáték simán ment, nagyon jol, ahogy szokott, de sztán a behatolás után 2 perccel már nem ment neki a dolog...aztán még 2 ugyanilyen probálkozásunk volt, csak a harmadiknál már ugymond nem akarta feladni, de 10perc után ugy éreztem magam mint egy bábu és éreztem,hogy lelkileg egyáltalán nincs velem..ezért szoltam,hogy hagyja abba...késobb,a mikor rákérdeztem bevallotta,hogy tényleg másra gondolt, o ugy mondta,hogy "hulyeségekre,hogy jobb legyen nekem, hogy osszejojjon.."

Engem ez nagyon felzaklatott..és természetesen nem vagyok naiv és tudom,hogy a személy sem én voltam a gondolataiban, nem csak a helyzet..

nem voltam még ilyen helyzetben ezért segitsetek légyszi,hogy mit jelenthet ez, és hogy van-e egyáltalán igy komoly jovoje a kapcsoaltunknak, vagy hosszu távra elfelejthetem...

és aki volt már iylen szituban, annak miylen volt az ezt koveto szex, mert én most el sem tudnám képzelni, állandoan azon agyalnák,hogy most vajon rám gondol-e...koszonom a tanácsokat...nem is tudjátok mennyire


2008. nov. 22. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld vele megbeszélni, de ha téged zavar, később is zavarni fog, és neki se a legjobb így. Szerintem.
2008. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy apró titkot. Nekünk, férfiaknak is vannak gondjaink néha, csak ha mi egyszer azt mondjuk, hogy bocsi, nincs kedvünk szexelni, az egész város rajtunk fog röhögni.


Inkább ne stresszeld szegény srácot...


Nekem is volt még régebben olyan gondom, hogy mindenféle hülyeségek ugrottak be ami rettentően zavaró volt. Mondjuk ezt odáig fejlesztettem, hogy direkt el tudom terelni a gondolataimat annyira, hogy bármeddig tudom húzni a szexet.

2008. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kényeztesd el :P :)
2008. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyik válaszolónak igaza van, van is egy ilyen netes leírás, hogy nagyon sokáig kitudod húzni a szexet, ha egy pl. egy rövid könyv történetét felidézed, mert másra gondolsz, de közben merev maradsz. amúgy a párodnak csak rossz napja volt.
2008. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem konkrét személyre gondol, hanem csak el akarja terelni a gondolatait, hogy ne durranjon el, akkor nem gáz. Ilyet az én pasim is szokott csinálni, az első 2-3 percben abszolút szenvedélyes, látszik, hogy odavan, minden, aztán csak "nyomja", mint valami gép :S - de én el tudok menni, még ha kicsit "egyedül" is maradok... Tudom, hogy csak azért fogja vissza magát, mert azért én nem tudok 2-3 perc alatt elmenni. Ezt azért mondom, mert valószínű, hogy a Te barátod is csak attól tartott, hogy idő előtt elmegy.
2008. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a másodiknak: nem én kezdeményeztem a szexet, hanem o! és amikor elsore nem sikerult,,annyit mondtam,hogy semmi gond...tehát nem az volt a gond,hogy nem merte mondani,hogy nem akarja most!na mindegy
2008. nov. 22. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:

egyik haverom is azt mondta h másra gondol miközben a csajával van. (másba szerelmes). 5 éve együtt vannak a csajjal, a srác meg beleszeretett valaki másba idő közben, de a barátnjét nem akarja otthagyni.

Ez csak egy feltételezés, de az is lehet amitt az elöttem levők leírtak.

Mióta vagytok együtt?

nem lehet hogy már nincs meg az a nagy szenvedély és ezért nem megy neki?

2008. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ő szerintem csak elakarta nyújtani a szeretkezést, nem akart korán elélvezni, ezért gondolt másra. Itt nem hiszem, hogy arról van szó, hogy az a más, egy másik nő lenne. Van hogy az én párom is visszatartja, és utána nem tud elélvezni. Tudom, hogy milyen zavaró ez, de ő csak jót akar nekem. Ezzel azonban a pasik pont a fordítottját érik el,mint amit szeretnének.
2008. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!