Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most miért csinálta? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálta? Nem értem!

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal.Minden jól működik ,éppen ezért nem is értem , hogy ez most mi volt.Tegnap este a haveri társaságunk szervezett egy szalonna sütést.Megbeszéltük , hogy mivel ők sokáig dolgoztak és másnap reggel korán kel , mert megy dolgozni , ő most nem jön .De annak sem örült , hogy én elakarok menni .Így mondtam neki , hogy elmegyek de csak egy órára.Aztán eljött az este már ott voltam mikor felhívott , hogy nah milyen a buli?És mondta , hogy lassan megy aludni , hogy kialudja magát.A buliba rajta kívül még nem jött el a társaságból néhány srác.Mikor haza jöttem hívtam meg vártam msnre is , de nem jött.Aztán 10 kor beszéltünk és kiderült hogy ő meg a többi haver akik nem jöttek szalonna sütésre elmentek meccset nézni..Ezt most nem értem :O Kicsit olyan érzés mintha engem akart volna lerázni :S Vagy nem tudom .Szerintetek ?
2010. júl. 29. 10:53
 1/5 anonim válasza:
lehet csak a szalonna sütős buli nem tecet neki és inkáb elment oda ami őt érdekli sztem :)
2010. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát igen, bizonyára a haverokkal akart lenni, nélküled. szerintem ezzel nincs semmi baj, ha őszintén megmondja, hogy ma kan bulit akar. de így....? mindenképp ülj le vele beszélni mert az őszinteség a legfontosabb
2010. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timi: ) ***** válasza:

Gondolom rosszul esett neki,hogy ő nem mehetett,de te mégis elmentél.Szerintem az történt,hogy ő lefeküdt pihenni,közben egyik haverja felhívta mi újs? elmondta neki,hogy otthon van,te szalisütésen,és megkérdezte tőle biztos nem e megy meccset nézni?és azért is" elment,mivel te nem maradtál vele,ha te is elmentél ő is elmegy.

Nem hinném,hogy lerázásról van itt szó,mert ha csak meccset nézett,akkor egy meccsért miért rázna le,azt meg is mondhatná...(bizonyosodj meg tényleg meccs nézés volt e)

23/L

2010. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem csak a haverokkal akart meccset nézni, szalonnasütögetés helyett... Lehet félt elmondani, hogy inkább a barátokkal menne.. Szerintem beszéld meg vele, hogy nyugodtan mondja el neked, ha a haverjaival szeretne együtt tölteni időt..és akkor nem lesz ilyen kellemetlen szitu, hogy kiderülnek kis hazugságok...(mert ezek hosszú távon rombolják a kapcsolatot) És ne úgy fogd fel az egészet, hogy téged akart lerázni... hanem, hogy a barátaival akart tölteni egy kis időt, és megnézni egy jó meccset:)

üdv 25/L

2010. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gáz:) Csak rosszul jött ki:)

Összekoccantak a többi kannal a tv előtt, megnézni mit alakít a kedvenc csapatuk...istenem, hát férfiak. Jobb mintha csajozi mentek volna, nem? Ezen nem érdemes gondolkodni, tök 'ártatlan' a történet. Szóval ne idegeskedj!

18/L

2010. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!