Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ahogyan az exéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ahogyan az exéről vélekedik?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve szakítottak. Mi lassan 1,5 éve vagyunk együtt barátnőmmel. Volt már korábban is próbálkozása az exének. Tavaj felhívta hogy kezdjék újra, elhajtotta hogy van kapcsolata. Eddig gyűlölte őt mert rosszul bánt vele nagyon, most pár hónapja újra beszélnek. Az exe írogat neki ő meg válaszol.

Beszéltünk erről. Mondtam barátnőmnek hogy miért nem bír kilépni már végre az életéből és hadja békén őt. Erre barátnőm azt válaszolta nekem hogy nem is fog mert nem lehet csak úgy kitörölni egy ember emlékeit.



2020. máj. 12. 22:42
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

#pótlék


Barátom, van egy rossz hírem.

2020. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Lányként mondom,hogy abból a szempontból igaza van baratnodnek,hogy egy ember emléket nem lehet és nem is kell kitörölni. Viszont az,hogy meg a mai napig beszélnek,szerintem nem valami biztató. Lehet,hogy azért van veled,mert jobban bansz vele,miközben meg öt szereti. Így mindkettőt tudja csinálni egyszerre. Tőled megkapja a törődést,az exetol meg a beszélgetéseket és érzelmeket,amire szüksége van :(

21N

2020. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

" nem is fog mert nem lehet csak úgy kitörölni egy ember emlékeit."


De igen, ki lehet törölni. Persze olykor nyilván eszedbe fog jutni havonta egyszer-kétszer de semmi több. Én szerintem nagyon zavaró, ha párkapcsolat mellett az exével csacsog valaki úgy, hogy az ex nyilvánvalóan vissza akarná szerezni.

2020. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Emléket nem lehet kitörölni, de azt a rohadt messenger kapcsolatot igen.

Tudod, hogy nem ártalmatlan céllal közelít az ex, de mégis tűröd. Balek vagy.


Mondjuk a barátnőd sem a teremtés csúcsa, ha egy vele rosszul bánó pasit latolgat ismét

2020. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért gyűlölte őt mert rosszul bánt vele, hanem mert elhagyta. Most hogy előtte van a mézesmadzag megint, ráharapna újra, ezért örömmel beszélget vele.


A barátnőd amiatt van veled mert kényelmes opció vagy, de közben az exére vágyik. Ha döntenie kéne kettőtök között, egy pillanat alatt kerülnél a szeméttelepre.

2020. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Egy igazi patkány a barátnőd. Lapát.
2020. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
dobd ki a lotyót, és keress egy tisztességes nőt.
2020. máj. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

TavaLY, haGYja békén

Csak azért szólok mert lehet hogy ezért áhítozik az exre, mert ő nem ilyen égő hibákat vét. Facebookon legalább használj helyesírás ellenőrzőt, ha ott is írsz valamit :)

2020. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tudja kitörölni egy ember emlékeit, akkor gatya. Szerintem már akkor elkellett volna engednie az exét, amikor belekezdett egy új kapcsolatba. Ez a nő valószínűleg még mindig érez valamit iránta. Én szerettem az exemet, 6 évet voltunk együtt, de már nincs szükségem a társaságára, ha a párom ilyeneket mondana, elgondolkodnék azon, hogy érdemes-e folytatni a kapcsolatunkat. Nyilvánvalóan tisztában van vele, hogy téged ez zavar, de nem érdekli, mert neki “emlékei” vannak. Fontosabb neki saját maga és az exe, mint te. Ha ennyit nem képes érted megtenni, akkor mi értelme van a kapcsolatotoknak? Ezen gondolkozz el.
2020. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Arahand1 válasza:
Dobd ki a faszba vagy ő fog téged és az nem lesz szép
2020. máj. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!