Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak szeretnék venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szeretnék venni karácsonyra egy vihargyújtót, és gravíroztatnék bele. De mit gravíroztassak?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott hogy cuki lenne az hogy Husitól Macinak,de nem szívesen mutatkozna szerintem ilyen kis cukorka gyújtóval.
2008. nov. 23. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a neved, a találkozásotok dátumát, valami jellegzetes dolgot.
2008. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem!és amit írtam fent az nyálas,ugye?
2008. nov. 23. 19:36
 3/9 A kérdező kommentje:
olyat szeretnék,amit nem kell letakarnia ha a haverjai előtt rágyújt...
2008. nov. 23. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
sztem írasd bele azt: "szeretni csak egyet lehet"
2008. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
vagy: a legnagyobb álmom hogy megszelidíts
2008. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a második hozzászólás nagyon jó. Én is adtam ilyesmit a páromnak, én a neveinket, meg a találkozásunk dátumát graviroztattam bele. Hozzátenném, hogy mi nem Husinak meg Macinak hivjuk egymást...tehát rendben volt, minden esetben. Amit te kitaláltál az már egy kicsit érzelgős szerintem, nem beszélve arról, hogy haverok előtt lehet, hogy rejtegetné.
2008. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én valami szellemeset gravíroztatnék bele pl:

A szerelem lángja soha nem alszik ki...

2008. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is,hogy az túl nyálas
2008. nov. 24. 08:45
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!most kaptam egy ötletet h neked tőlem!sztem ez is nagyon jó,meg mondjuk a találkozásunk dátuma!
2008. nov. 24. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!