Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit beszéltek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyok együtt egy lánnyal, és nagyjából minden második héten nálam van. Viszont amikor nincs itt, akkor messengeren beszélünk vagy telefonálunk. Régebben naponta akár 7-8 órát is beszéltünk, mostanában viszont több lett a dolgom, és a barátaimra is tobb időt kéne szentelnem, mert nagyon elhanyagoltam őket a lány miatt. Most általában naponta 2-3 órát beszélek vele, és ő folyton hisztizik, hogy én nem akarok vele beszélni. Akárhányszor elmondom neki, hogy van más dolgom is, ő egyszerűen nem érti meg.

Másnál is van ilyen? Ti mennyit beszéltek a pártokkal ?



2020. máj. 14. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy összesítve 2-3 órától nem többet.
2020. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz.

Ha a kapcsolat elején ráértél 7-8 órát, akkor most miért nem? Látom, hogy barátok meg minden, de ez így olyan mintha kevésbe lenne fontos neked ő...

2020. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy kapcsolat elején, mikor ismerketdek és ki sem másztok egymás szájából teljesen normális, hogy több a kontakt.

De aztán az is normális, ha a hónapok múltával ez egyre csökken. Nem jó, ha egymás nyakán lógtok egész nap (még abban az esetben is, ha együtt éltek). Megvan a külön életetek, amivel foglalkozni kell. Ezt neki is meg kellene értenie. Nem jó, ha hanyagolod miatta a barátaidat, a munkád, vagy akár még a hobbidat is - egy idő után te fogod magad rosszul érezni emiatt és hiányozni fog az életedből. (Én jártam már így, egy régebbi kapcsolatom miatt vesztettem el barátot, aki még most is az lehetne.)


Meg kell találni az egyensúlyt. :) Amúgy távkapcsolatban napi 2-3 óra nagyon jó, nem is értem, hogy azt hogy hozod össze. :D

2020. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb annyit beszéltem én is a férjemmel amikor még nem éltünk együtt. Nem is a 2-3 órát nehezményeztem én mondjuk, hanem hogy én voltam a napja utolsó programja mert ugye mindig dolog volt, meg "dolog" volt havernál heti 4szer is... Sokáig tűrtem ezt. Aztán berágtam én is, hogy mit képzel hogy este 10ig várjak rá mire méltóztat, utána meg ásítozik... Utána felhívott koradélután meg este.
2020. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!